Analiza weekendowa 18-22.07.2022

Zapraszam do obejrzenia weekendowej , w części akcyjne dodatkowo złoto.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20 PLUS

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakandyTom'asLehKo.Sz. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ko.Sz.
Gość
Ko.Sz.

Dziękuję za analizę 🙂

Leh
Gość
Leh

Na PEO mieliśmy odcięcie dywidendy 4,3 zł , stad ta świeca i wykres „gorszy” niż PKO. Spójrzcie na dywergencje na bankach, rzadki widok. Korekta w górę teoretycznie się należy jak psu buda

Tom'as
Gość
Tom'as

nie tylko na bankach …..lpp , asseco , orenge i kghm z w20 w tym roku

andy
Gość
andy

Nie mogę w Stooqu włączyć Analizy Technicznej. Pokazuje się informacja „W celu wyświetlenia wykresu wymagana jest Java w Twojej przeglądarce”. Java jest zainstalowana, a wykresu w dalszym ciągu nie mogę włączyć. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc, uprzejmie proszę. Wiem, że taka możliwość istnieje, czego jest przykładem wklejony wykres w tygodniowej analizie Darka.