Niestety ale z rana …

okazalo się, że wczoraj wylączony a dzisiaj nawet nie drgnie mój komputer. Nie mam jak zamieścić komentarza a zaczynam się bać co będzie z weekendową.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SławekcherryJarokwot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kwot
Gość
kwot

Jaro, ja jestem zainteresowany podawanymi przez Ciebie sygnałami systemu. Jeśli możesz to podawaj je dalej. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Jaro
Gość
Jaro

Obecnie S . L +17 od otwarcia.

cherry
Gość

Witam.

Jaro Twoje dane zawarte w sygnale to bardzo cenna informacja. Proszę podawaj te dane. Pomagają nie szkodzą więc to dobre narzędzie dla dt. Dziękuję

Sławek
Gość
Sławek

Panie Darku jak uda się zrobić weekendową to jak można proszę o analizę CCC i PGNiG, z góry bardzo dziękuję i życzę miłego weekendu. Pozdrawiam