Analiza …. .

My mieliśmy wolne , u innych wszystko zgodnie z ostatnimi założeniami a dzisiaj Dzień trzech wiedźm. Zatem robię tylko miejsce do ewentualnej dyskusji. Wszystkie wykresy są przygotowani do „zielonego piątku” ale czy tak będzie. Zobaczymy.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SławekandyDariusz BartłomiejczakTsGJaro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
BttF
Gość
BttF

Po dwóch dniach wyjazdów służbowych – bez komentarzy na forum – dziś jest okazja do rozegrania rynków na rozliczenie futures serii M. Skoro rynek jest tak nisko to raczej nie po to by go wyciągać na rozliczenie – tylko docisnąć – pozycje S są wciąż w grze. W ostatnich dwóch dniach odbywało się intensywne rolownie pozycji na serię U ( LOP już dwukrotnie większy ) więc grunt pod takie założenie jest przygotowany , również na wykresie :

comment image

Przy okazji proszę zwrócić uwagę na bazę serii U vs w20 … ciekawa sytuacja ponownie dla arbitrażu 😉

Udanych zagrań i miłego weekendu ! 😉

Jaro
Gość
Jaro

Seria U, Obecnie S, L + 19 od otwarcia.

TsG
Gość
TsG

hejka spekulanci wszelkiej maści..praca na etacie ma zasadniczy plus..śa dni wolne ..od rana polowałem na korektę i doczekałem się…seriia U…była to pozycja L na 50 Fibo i TP ustawiony na 3/1 i właśnie został zrealizowany,, zagranie wędruje do katalogu moich wejść z intra w celach edukacyjnych jak również dla wprawienia sobie „oka”
https://postimg.cc/MvVJszCK
a tak przestawiałem SL…bo jakby nagle coś miało walnac to lepiej sie zabezpieczyć…
https://postimg.cc/BP6FphY2

TsG
Gość
TsG

miłego weekendu dla wszystkich
https://ibb.co/87XDcGh

andy
Gość
andy

TsG, zagrałem na orgr-a z min, zasięgiem 1690, choć metoda inna wynik zbliżony do Twojego.
Jerzy podziękowanie jest w środowym wpisie.

Sławek
Gość
Sławek

Dzień dobry Panie Darku, jak można to proszę o analizę Cyfrowy Polsat i jak będzie można to też CCC, z góry bardzo dziękuję i życzę miłego weekendu. Pozdrawiam