Analiza weekendowa 06-10.06.2022.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JaroBttFSławekTsGKo.Sz. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ko.Sz.
Gość
Ko.Sz.

Dziękuję za analizę.

TsG
Gość
TsG

andy jeśli to jak podejrzewam rocznice ślubu+urodzinowa to wszystkiego naj naj i w dobrej kondycji na następne lata a na bolącą główkę polecam super sprawdzony sposób……dzień wcześniej nie pić…(hahaha) bo jak powiadają starzy górale wódka z kolą szkodzi…whisky z kolą szkodzi…gin z kolą szkodzi a to wszystko szkodzi przez te koka-kolę….

Sławek
Gość
Sławek

Panie Darku dziękuję bardzo za analizę weekendową i życzę dobrych kursów. Pozdrawiam

BttF
Gość
BttF

Piątkowe założenie o wybiciu poziomu 1750 przez obóz niedźwiedzi zrealizował się już na otwarciu sesji a późniejsze ( dwukrotne ) jego testowanie potwierdziło jedynie to wybicie i zmianę w poziom oporu jednocześnie.

W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak CELowanie w poziom dołka majowego z jego naruszeniem ( w pierwszym odruchu ) a w konsekwencji jego wybiciem na zamknięcie sesji : LUKA 1640 wciąż przyciąga.

https://invst.ly/ybhvz

Udanych zagrań ! 🙂

Jaro
Gość
Jaro

S od 1819.L + 32 od otwarcia.