Analiza weekendowa 14-18.03.2022.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj tak jak zapowiadałem dodatkowe spółki o które poprosiliście a właściwie poprosiła jedna osoba. Z racji że nie było więcej zapytań to postanowiłem dokonać analizy 2 a nie jednej.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

18
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
TomaszTsGBttFandyKo.Sz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ko.Sz
Gość
Ko.Sz

Dziękuję za analizę.

andy
Gość
andy

gram pod ,,klina ,,/naprawdę wczoraj nic nie piłem/, imo zrobiliśmy abc powinniśmy kontynuować falę d

TsG
Gość
TsG

od piatku imo obowiazuje juz S wiec dobrym dzis jest brać S wysoko i oddawać nisko skalpujac bo od 2144 zaczyna byc impuls wiec czas barać co daja…

TsG
Gość
TsG

wyglada że to tylko korekta wiec L pod rozwagę wtysrzelili do góry czas zaczekac na korektę i wejśc w L///

BttF
Gość
BttF

Piątkowy spadek w końcówce sesji, po wcześniejszym ustanowieniu nowego szczytu negatywną dywergencją ( sprzedaj trzeci szczyt ), nie był przypadkowy – po wyrysowaniu trójkąta i wyciśnięciu krótkiej pozycji z serii H rolowaniem na bazie +10pkt do godz. 14tej: https://invst.ly/xpn1a Jeśli uda się jeszcze coś podbić kursy to po to by uzupełnić LOP. Rozliczenie serii za nami , teraz możemy skupić się na problemach które z nami pozostają : działania na wschodzie / galopująca inflacja / rosnące stopy % / kolejna fala Covid-19 ( LockDowns ) oraz decyzje FED ( koniec QE i początek QT – road map po posiedzeniu w… Czytaj więcej »

BttF
Gość
BttF

oczekiwane podbicie do 2131 za nami – S w grze https://invst.ly/xpnhr

TsG
Gość
TsG

mam nadzieję że się mylisz( hahahaa) fun ofcourse

andy
Gość
andy

trochę pomieszali mi szyki /jak zwykle ktoś musi być winny ,więc małżonka bo odciągnęła mnie od kompa/a gruby w tym czasie zagrał pod megafon ,no cóż mniej się zarobi:)

Ko.Sz
Gość
Ko.Sz

BttF – dziękuję za plan.

TsG
Gość
TsG

do kolegi cherry…moje wpisy odnosnie Twoich pozycji nie były checią zagladania w Twój portfel lecz przejawem uzmysłowienia Ci i troski że Twoje decyzje były bładne w obliczu tego co sie rysowało w notowaniach…podajesz jako nieliczy wpisami z zajetych pozycji wiec nie powinno Ciebie dziwić że gdy ostrzegam Ciebie że jest to błedne ….zreszta rynek sam osadził i na koniec uwaga…jesteś strasznie delikatny, obraźliwy i nie znosisz krytyki a juz na pewno zeby Ciebie pouczać…szkoda byłoby jakbys przestał wpisów …imo lepiej pisać prognozy zamiast konkretnie po ile sie wzięło i po ile sprzedało… wracaj do bloga bo tutaj sa ludzie co… Czytaj więcej »

Tomasz
Gość

chyba nie trzeba komentować 🙂
comment image

TsG
Gość
TsG

andy imo za dokładnie pokazali równość korekt sadże ze zrobimy jescze jeden szczyt a ze mieliśmy po drodze kor.pedzacą to nawet wskazane jest aby poszli wyzej

TsG
Gość
TsG
TsG
Gość
TsG

lub bardziej do góry…wersja na dół dał BttF
https://postimg.cc/Q9vSNVsk

andy
Gość
andy

TsG, z tego co obecnie wyrysował gruby wygląda że forma tego megafonu powinna dać wyjście na nowy szczyt w okolicy 2180, lub nawet do 2221?

TsG
Gość
TsG

andy chyba trzeba wajche przełożyć na S….

andy
Gość
andy

TsG przesiedziałem jak ta doopa , wszedłem na S dopiero jak podeszli pod 2120 i się odbili,teraz bp; to jest tak jak z powiedzeniem handlowców ,jak na otwarcie sklepu pierwsza wejdzie baba / przepraszam panie tu grające/ to z interesu nici i tak to miałem od rana.

TsG
Gość
TsG

dziwna sprawa żaden poziom byka nie chce paść….