Analiza weekendowa 07-11.03.2022.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Sorry ale zapomniałem o CCC i Lotosie o które ktoś prosił. Jednak pomyślałem że można wprowadzić do weekendowej na stałe 1-2 spółki dodatkowo. Tzn. spółki o które było by w ciągu tygodnia najwięcej zapytań.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
CzlowiekŚnieguDariusz BartłomiejczakTomaszAgnieszkaandy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ko.Sz
Gość
Ko.Sz

Dziękuję za analizę.

BttF
Gość
BttF

Piątkowa sesja po wybiciu 2030 była kontynuowana w rozgrywaniu na L do 2043/6

Na close zajęta pozycja S a dziś dobrana na otwarciu : 2055

Na wykresie kontynuacyjnym mamy zrolowaną serię na poziomie 2064 ( 2T ! ) więc stąd powinniśmy zmierzać wreszcie na południe do LUK :

https://invst.ly/xngel

Udanych zagrań ! 🙂

andy
Gość
andy

górne ramię flagi zawędrowało do 2100 ,,nie wybity został szczyt 2066 więc gruby robi zmyłkę i gramy w TR; A-2066 ;B 1856 ; C 2058; teraz D ;ale z tyłu głowy trzeba mieć że na C skończyła się korekta. jestem na S 1szt /ze SL /od dzisiejszego szczytu , drugim scalpuję

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Darku dzięki za analitykę !

Tomasz
Gość

Zastanawia mnie dlaczego (skoro handluje Pan na renko) w ciągu dnia praktycznie nie wrzuca Pan wykresów DT renko ? czyżby powodem było to że działa 🙂 ?
comment image
na daxie ładnie chodzi po klocku 25pkt

CzlowiekŚniegu
Gość
CzlowiekŚniegu

Dlaczego DAX jest dzisiaj taki mocny?