Analiza weekendowa 01-04.06.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj indeksy i spółki , bez walut. Jednak co do tych ostatnich, powiem krótko , pary z funtem godne uwagi przed zbliżającym się dynamicznym ruchem.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

30
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
andyFilipTsGDariusz BartłomiejczakKazimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek
Gość
Przemek

Dziękuję za weekendową.

Jakie widzi Pan scenariusze rozwoju sytuacji na PKN w dlugim terminie? Czy ten obecny ruch od 37 zł to korekta w trendzie spadkowych który trwa gdzies od 2018?

Jak dla mnie to w momencie jak dojdą na 85-87 to istnieje duże ryzyko conajmiej większej korekty.

Madi
Gość
Madi

Dla wyjaśnienia prezes Jagiełło pko nie uciekł ale został wyrzucony bo nie chciał realizować pozabiznesowych celów narzuconych przez partie pis.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2172 odwrócić na S – 17 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

TsG
Gość
TsG

MSZ( moim skromnym zdaniem) weszliśmy w okres korekty na dół wiec albo gramy S albo czekamy na koniec korekty z L…

andy
Gość
andy

W wolnym czasie warto to odsłuchać bowiem dotyczy to naszych kieszeni ,ograniczonych polityków i naszej przyszłości . https://www.pb.pl/podatki-i-sprawiedliwosc-podcast-1118442