Analiza weekendowa 05-09.04.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Jeśli dostrzegacie inne kwestie to piszcie w komentarzach do czego mocno zachęcam.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „PLUS”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

26
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
taki sobie graczjerzyandyDariusz BartłomiejczakFilip Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bla74
Gość
bla74

Ta fala 3 na sWig-u jest wręcz zajebista 🙂 Brawo Darek 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 1992 odwrócić na L + 20 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Konrad
Gość
Konrad

Systemowo bez zmian.
Krok systemu: 20
Numerologicznie: 1927, 1944,1961, 1980, 1987.
Lotto: 1997, 1951.

BttF
Gość
BttF

Na dzień dobry po weekendzie mała aktualizacja po zmianach w portfelu rynków US : W piątek rynki US nie chciały spadać po godz. 18tej więc na poziomie wejścia została zamknięta S DOW oraz nad 4090 S&P – Russel oraz Nasdaq bez zmian / powiększone. Mając na uwadze koniec tygodnia i brak zejścia w ciągu dnia można było przypuszczać że miś zostanie „wyciśnięty” w ostatniej godzinie na WEEKLY close – co dało możliwość do ponowienia pozycji po wyższym kursie bez zmiany założenia że to ostatnie chwile rynku byka w której to fazie granie L jest już passe a budowanie pozycji S… Czytaj więcej »

Kris
Gość
Kris

FW20 na godzinowym wygląda jak przed progiem wodospadu…

andy
Gość
andy

Kris wodospadu nie widać za to gruby pompuje do góry, tak jak to bywa w elektrowniach szczytowych ,gram W-teraz X- jako tr rozszerzający , wyjdą ponad 1985 ,będę myślał co kombinuje gruby łamiąc mój schemat.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Na FW20 spoko system kontroluje grubasa i tzw. waiting.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pany gram na Nasdaqu Na D1 SMA 12/26 o dziwo jestem nawet lekko do przodu bez rewelki ale jest to mała pozycja dla początkującego nie stawiam żadnych SL na sygnałach odwracam pozycję i spoko. Na początku ubiegłego roku kombinowałem jak koń pod górę i nic z tego nie wyszło.

jerzy
Gość
jerzy

Andy pokaż ten trójkąt i na jakim TF

andy
Gość
andy

Jerzy na 3min.-szczyty-1986;1984 ;dołki 1972;1968

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

andy w sobotę pał u mnie tak jak u Ciebie komputer..po prostu najpierw nie mogłem go wyłączyć bo ciągle działał aż wyciągnołem kabel a potem juz sie nie odezwał…zaniosłem rupcia do naprawy może coś z niego będzie…intra można rozpisać jako impuls lub abc jako korektę
comment image

jerzy
Gość
jerzy

Andy dzięki