Analiza weekendowa 14-18.12.2020.

Zapraszam do obejrzenia najprawdopodobniej ostatniej weekendowej w tym roku kalendarzowym.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

61
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
48 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Dominocherryjerzybibi....kwot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Po piątkowej sesji moje sposoby podają opór na 1958 (chyba, że będzie wyjście luką nad) i dalej dopiero na 1989 pkt.
Wsparcia to 1949-1952, a dalej to 1925 jako poziom podwójnego szczytu. I tak sobie myślę, że jutro zobaczymy dno pod jeszcze jeden zryw, bo mamy też numerologie na chociażby lokalny zwrot.
Wklejam też fotkę strony z jednej z moich ulubionych pozycji:comment image.html
Książka jest z 2010 roku. Czyżby bessa ’21 czaiła się tuż za rogiem?
Ostatnie numerologie sugerujące zwrot a występujące w dni sesyjne to 30.12.2020.

Konrad
Gość
Konrad
andy
Gość
andy

cosik z Merrimana ,,Jowisz i Saturn łączą się ze sobą i oba będą zbliżać się do Urana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nic nie idzie zgodnie z oczekiwaniami, gdy Uran jest w domu. A przy zaangażowaniu Jowisza ma tendencję do zbaczania z oczekiwanego kursu. Wszystko wygląda świetnie, bo w przyszłym tygodniu opuszczamy strefę Strzelca. A potem zaczyna się kosmiczna zmiana, gdy zaczyna się sezon Koziorożca, a Jowisz przesuwa się na drugą stronę Saturna, a oba są w drodze do kwadratu Urana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nic nie idzie zgodnie z oczekiwaniami.

Konrad
Gość
Konrad

Chyba, że…rok 2021 będzie rokiem hossy…

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S odwrócić na L + 22 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

BttF
Gość
BttF

czyli bez „niespodzianek” – zgodnie z formułą systemu :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/1e8bd04b04fbda81

dla ciekawych podaję też aktualny sygnał tygodniowy :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/848070e0c99decad

Udanych trade’ów 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Bttf proponuję żebyś zapodał coś w opcji alternatywnej przynajmniej przez 1 miesiąc tzn. poziomy otwarcia i zamknięcia pozycji a Twoje zabawy w śledczego są śmieszne podejrzewam że wszystko wiesz tylko płótno masz w kieszeni. Opcję systemu mam z opcji anglojęzycznej modyfikacja jest w trendzie bocznym bo ten wzór się nie sprawdza.

BttF
Gość
BttF

a czego Waćpan oczekuje więcej ? https://invst.ly/t79te

przestań się bawić w wielkiego znawcę systemu którego nie jesteś autorem i będzie ok

jako bonus : https://invst.ly/t79uk / https://invst.ly/t79v4

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Bttf te Twoje dzidy to ja już oglądam od dawna wcześniej można było nieżle umoczyć,
odnośnie systemu zawsze określałem w opcji publikacji modyfikację mam w trendzie bocznym obecnie Angole pracują na algorytmach to jest inna bajka bez zespołu programistów nic nie zrobisz ale warto odkurzyć coś co zdawało egzamin 25 lat temu w systemie jak w życiu opcja sinosuidy, keep it simple stupid.
Jak jesteś taki kozak to w opcji on live zapodaj otwarcia i zamknięcia a tutaj bajkopisarstwo się kończy.
pozdro

BttF
Gość
BttF

Każdy niech sobie wchodzi i wychodzi wg własnego warsztatu … jedno co będę tępił bez pobłażania to pajacowanie „znawcy” systemu który był naście lat temu w obrocie i nagle ogłaszasz jako swój. Takich artystów w necie jest wielu ale TU raczej się nie uda przemycić jako własne. Jestem na rynku futures w20 od pierwszego dnia ich notowań więc zęby zjadłem na takich cwaniaczkach. Paweł R. czyli autor był prekursorem wraz kolegami z Parkietu gdzie spędzaliśmy wieczory na czacie parkiet.com gdy Ty pewnie nie miałeś pojęcia co to futures. Teksty o Londynie i systemie z EN oraz algorytmach zostaw dla naiwnych,… Czytaj więcej »

Filip
Gość
Filip

Ponawiam moje pytanie o pola E1 i K1.

BttF
Gość
BttF

ale jakie jest pytanie ?

Tak E1 i K1 są wstawione oddzielnie ponieważ tabela jest podzielona na DAY i WEEK : https://www.fotosik.pl/zdjecie/c7909f8eeac69c81

dane wpisane wyłącznie z serii H przy Week

Filip
Gość
Filip

Czemu akurat 0.5. Tak sprecyzuje pytanie.

BttF
Gość
BttF

to już proszę kierować pytanie do samego autora 😉 zakładam że jest to współczynnik wygładzania/średniej ważonej formuły którą podałem

Filip
Gość
Filip

Dziękuję za odpowiedź.

BttF
Gość
BttF
Filip
Gość
Filip

E1 i K1?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Otwarcie na wsparciu byki będą próbować wyprowadzić skuteczną kontrę czy im się to wyjdzie zobaczymy
jakby nie to kolejne wsparcie 1880 pkt.
pozdro

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Kontra byków spaliła na panewce opcja jest prosta pozycja S zbliża się koniec roku warto zrobić podsumowanie i zaplanować rok 2021 w opcji giełdowej należy ustawić targed i dołożyć wszelkich starań żeby go osiągnąć nie mówiąc o jego przekroczeniu nie wolno słuchać bajek , że trzeba trzy razy zbankrutować żeby póżniej wygrywać to jest nieprawda na pewno trzeba trochę przygotować się teoretycznie i posłuchać mądrych ludzi i target zrealizowany.
pozdro

Kris
Gość
Kris

Kazimierz, pełna zgoda, cierpienie nie uszlachetnia. Co do targetu na przyszły rok to chętnie bym zasięgnął Twojej opinii jak to prawidłowo ustawić. Jak możesz to napisz w wolnej chwili na saksofonkb@gmail.com, od jutra będę miał wolne. Pozdro

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Spoko u mnie targedy są wysokie podobne do ” australijskich poszukiwaczy złota” przede wszystkim należy rozdzielić targed od planu to są dwa różne pojęcia podstawa to jest cel a plan może bardzo szybko spalić na panewce cytat ” jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga powiedz mu o swoich planach”
pozdro

andy
Gość
andy

Kazimierz.a ja dodaję swoją własną maksymę, jeśli chcesz ucieszyć Pana Boga opowiedz Mu o swoich marzeniach..

Kazimierz
Gość
Kazimierz

super tego nie znałem.

andy
Gość
andy

Kazimierz ,mój profesor na studiach /było to w latach /60-65/ zawsze nam powtarzał nie uczcie się tylko na cudzych błędach , ale uczcie się tak aby błędów nie popełniać. i w tym masz rację ze bajki są dobre ale w dzieciństwie.

.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

andy błędy człowiek popełnia przez całe swoje życie nigdy ich nie naprawisz to jest utopia najważniejsze nie popełniać dwa razy tych samych bo wtedy wychodzi się na głupca widzę że na giełdzie nie ma co robić mega S nawet na Nasdaqu S jest spoko proponuję napisać dobre sentencje życiowe przydadzą się na przyszły rok na pewno będą lepsze od bajkopisarzy.

BttF
Gość
BttF

wpadło do spamu Panie Darku ?

coin
Gość
coin

hipotetyczny zasięg został zrealizowany, dodatkowo pokrywa się z ostatnimi szczytami, to powinno wygenerować reakcję, jak dużą ? 50% ruchu czyli punkt C ? zobaczymy..

comment image

Kazimierz
Gość
Kazimierz

coin dla S dobrze to wygląda można na tym poziomie S lekko przymykać.

cherry
Gość
cherry

Witam, fw koniec fali spadkowej 3 na poziomie, może już ale w max na1855, z tego poziomu czas na falę 4 w górę, szacowany poziom 1900 i tu pomyślą, Czas jej trwania od 8 do 20 godzin, udanych

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Cherry z szacunkiem bajki piszesz.

andy
Gość
andy

Kazimierz jeśli komuś zarzucasz że pisze bajki to obok napisz tą prawdę najprawdziwszą,albo jak pisał ks. Tiszner tą trzecią prawdę.na pewno Ci znaną.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

andy dla mnie bajki są pisane przez analityków które póżniej w rzeczywistości nie mają żadnego przełożenia na kasę dla mnie jest opcja otwarcie pozycji i zamknięcie na jakiej podstawie a to już jest inna moja bajka generalnie jak się będzie gracz podpierał bajkopisarzami to umoczy i to by było na tyle a na giełdzie to trzeba mieć oczy w koło głowy.
pozdro

andy
Gość
andy

Cherry moje poziomy 1851-52;39-41;-20

BttF
Gość
BttF

ładna kontra poszła , ale uwaga bo może być zakończona : https://invst.ly/t7d-i

bibi....
Gość
bibi....

Osobiście nie radzę,wygląda to na powtórkę z marca,czyli nowe min. przed nami.
A fale proszę liczyć z rozwagą,bo przysłowiowa 4 może być 2 większego spadku.

BttF
Gość
BttF

falka rozwinięta i ładnie poziom cherry zaliczony : https://invst.ly/t7hg-

BttF
Gość
BttF

więc kontynuacja wskazana : https://invst.ly/t7hwk

Domino
Gość
Domino

Brawo Cherry !!! Jest poziom 1900. Doskonała robota Cherry !!!

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Zerknąłem na kreski w opcji M5 wypłaszczenie i spoko bajkopisarze nie będą mieli o czym pisać.

jerzy
Gość
jerzy

do Kazimierza i innych Panów na tym blogu -starajmy się publikować swoje myśli bez negatywnych komentarzy o innych -to raz na zawsze skończą się zadrażnienia między nami o co ciągle apeluje Darek-inne zdanie można pokazać nie obrażając innych

jerzy
Gość
jerzy

BttF-dzięki za merytoryczne wpisy

andy
Gość
andy

Kazimierz ,pisałem że jestem gotów uczyć się od każdego nawet i od diabła i tego nigdy się nie wstydziłem więc poproszę o merytoryczną odpowiedź z czego wynikało że uznałeś wpis Cherrego za bajkowy, Wg moich poziomów też zakładałem zakończenie fali 3 i wejście w korektę falą 4 ,a zakończenie fali 5 na 1820

cherry
Gość
cherry

Zanim zapoznam się z dyskusją, szybki wpis o fw,

Mamy pierwszy człon fali 4 (lub już cała, nie wiem?), jeszcze tego nazewnictwa używam, czyli fala aw4.

Teraz dopuszczam ewentualnie ruch do 1907, wtedy czas na spadkową falę bw4, żeby było ciekawie zszedłbym poniżej dzisiejszego dołka w rozszerzeniu, poziomy do zakończenia składowej fali b to 1832, 1800 i jeśli jest to coś więcej to na 1750, ale wtedy już pod inną nazwą fali, a mianowicie kontynuacją fali 3w1wC.

Szkic, który dawałem pozwala mi to zakładać. Pójdą inaczej dam korektę wpisu, udanych

andy
Gość
andy

odwróciłem na s-1905

cherry
Gość
cherry

Szanowni Państwo, najważniejsze, ze piszemy u Darka. Uwierzcie nawet personalne wycieczki, zawsze coś wnoszą, aby zdrowie było to będzie i dyskusja.

Bttf – także dziękuje za dzisiejsze wpisy, za wzór matematyczny także wielkie dziękuje, sprawdzę go na serii zakończonej to dam info jak wyszedł.

Jerzy wspominałeś o dolarze, uważaj, nie wiem jak zachowa się rynek dolara i co spowoduje spadek na 3,20 PLN, wkrótce, ale uważaj na kupno.

FW mamy klucz, puknęli już raz, następne pokonanie 1994 powinno dać ruch na 1932-34, misiek powinien już bronić 1900, u mnie to znaczy = nie dotykamy

Udanych

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

system, strategia …każdy powinien go mieć bo inaczej bedzie ciągle miotany emocjami …dla jednych moze to być TFE, Ichomoku AT z wskaźnikami oscylatorami średnimi itp….renko świece japońskie,,dosłownie jest tego całe mnóstwo…powinno wybrać się coś dla siebie i opanować do perfekcji a zyski sameprzyjdą,,,jak to ktoś mądry napisał…. trzeba być mistrzem jednej strategii….różnorodność jest dobra ale wybór dla gracza powinien być zgodny z jego naturą

cherry
Gość
cherry

1884 ten poziom, sprostowanie

DAX, S w grze, kierunek 12900, 12700 i docelowo 12450

SP, S w grze kierunek 3565, tu dodam komentarz 3580 jest kluczem, na korektę w fali spadkowej ii, następnie 3520 i 3440

Misiek do wioseł:) będzie ciekawie, jak dla mnie.

A o wig20 nie piszę, tylko dam aktualny szkic, gdzie widać i można przeczytać wszystko co ma dziać się w fali C lub ……, szczegóły jak zejdą na 1640

https://imgupload.pl/zdjecie/oAE59

Doradzam bez L na jutro, luka w grze.
Udanych