Analiza …..

Niestety nawet w 21 w można zostać bez prądu w centrum dużego miasta. Krótko bo z telefonu.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

38
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
andyŁiktorFilipKazimierztaki sobie gracz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1852 odwrócić na S – 19 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Domino
Gość
Domino

Moim zdaniem dzisiaj u nas uderzamy w okolice 1880 – 1885. Szykuje się duża luka w górę na otwarciu.

Domino
Gość
Domino

Moim zdaniem dzisiaj u nas uderzamy w okolice 1880 – 1885. Szykuje się na otwarciu duża luka w górę. S chyba najwcześniej od poziomów powyżej 1900.

Domino
Gość
Domino

Dno na 1845 ubite. Teraz prawdopodobny marsz w kierunku 1880 – 1920

Łiktor
Gość
Łiktor

Jakby coś takiego stało się w Wielkiej Brytanii , to ludzie , którzy dopuścili się takiego czynu zostali by pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i zrekompensowania szkód powstałych w wyniku ich działania, czyli straciłby cały swój majątek.

Filip
Gość
Filip

O jakim wałku mówisz?

Domino
Gość
Domino

Łiktor póki co mój scenariusz w grze :). Ktoś ostrożny może oddać L brane po 1845 w cenach powyżej 1870 🙂 Rano aż nadto widoczne było to uklepywanie dna na 1845. I poszło ponad 30 pkt w górę 🙂 Więc jeśli ktoś mnie posłuchał to ładnie zarobił 🙂

Łiktor
Gość
Łiktor

Narazie to moja scenariusz jest w grze Nasdq 100 wykończył klin końcowy o którym wspominał P. Dareki fałszywie go wybijając, a wig20 jak raz doszedł do poziomu, na który wskazywałes . Dobry punkt na odwrót.

Domino
Gość
Domino

Zgadzam się Łiktor, że dopiero teraz jest dobry poziom na odwrót na W20. I faktycznie jutro można szukać S na fw20. A do dzisiaj obowiązywało L
I Pan Darek też dobrze opisał wyjście nad szczyt na Nasdaq. To teraz możemy lecieć w dół na większości rynków:)

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pany spoko gramy na M1 w ramach boczniaka i to by było na tyle.
pozdro

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jeszcze dwa słowa jak grać w boczniaku bezpieczniej na M5 TP ustawiać na ok.20 pkt. i dać spoko na zasadzie , że jutro też jest dzień i tym sposobem można portfelik uzupełnić kto jest zawodowcem może przyciąć w drugą stronę na M1.
pozdro

BttF
Gość
BttF

wygląda na to że listonosz zapukał trzeci raz , teraz musi dostarczyć przesyłkę :

cup + handle https://invst.ly/t0bdg

Domino
Gość
Domino

Odpuszczam pisanie na blogu na jakiś czas. Mimo, że moje scenariusze się realizują to komuś to przeszkadza, cóż najważniejsze, że sam jestem do przodu 🙂 Powodzonka wszystkim.
Do usłyszenia za rok 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

BttF kreski są ładne prognoza taka sobie optuję w boczniaku na M1 i M5 do czasu kiedy ta opcja się nie wyczerpie osobiście obecnie jestem na S od 1871 na M1 wcześnie było L to wszystko w daytradingu jakby nie było opóżnienia w publikacji na stronie Darka zapodawał był moje zagrywki w daytradingu.
pozdro

Edzio
Gość
Edzio

Kazimierz kiedy się przekręcasz na L?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Na M1 ustawiam na zamknięcie tylko 5 pkt. jestem poza rynkiem jest parcie na L MACD na M5 nie potwierdza S na obecna chwilę odpuszczam grę 25 pkt. w portfeliku i spoko..
jutro też jest dzień nawet jak spadnie to mnie nie dotyczy.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Na M1 i M5 gram w daytradingu nie zawsze jak mam czas system to jest podstawa jak pójdzie sygnał systemu na świeczkach tygodniowych wchodzę na innej serii poza tym czasami wchodzę do brokera ostatnio poszedł ładny sygnał na kupno na golda na H1 tutaj jest problem bo trzeba płacić swapowe ale testuję brokera który nie ma swapowych ale większy spread narazie na demo mam tylko obawy jak wpłacę kasę żeby to nie był poker w jedną stronę.

Gosc
Gość
Gosc

Tak jak Was czytam to gospodarz chyba sie powinien uczyc od Was a nie odwrotnie.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jeszcze trzymam się jednej zasady nigdy nie poprawiam wcześnie zamkniętej pozycji to jest w per analogii do kaca nigdy nie poprawiam bo można być cały czas nawalony to tak trochę humorystycznie..

Domino
Gość
Domino

Andy dotrwales z L ? Ja trzymam do dzisiejszego końca i
oddaje na fixie.

andy
Gość
andy

Domino oddałem na fixie , to był dobry ruch.

Konrad
Gość
Konrad

Zamiast czarnej będzie biała, a zatem dla mnie szczyt dzisiaj, ewentualnie jutro.

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

nasza giełda odporna na złe wiadomości i prze ku górze…świadczy to że mamy silny jak na razie trend wzrostowy wiec kazdą wiekszą korektę powinno sie zajmować po stronie długiej…wszystkie spółki na zielono i hiperbola…sądzę że koniec wzrostów jest bliski ale żeby to miało miejsce to trzeba to zobaczyć na wykresie póki co nic takiego nie ma miejsca i brak formacji odwracajacej trend wiec granie na spadki w tym momencie to igranie z losem i branie w slepo pozycji S to hazard i ruletka

BttF
Gość
BttF

na końcowym fixingu mała ciekawostka : +2000% fw20

bananowy rynek to mało powiedziane 🙂
comment image

Domino
Gość
Domino

Bttf- bardzo trafna analiza z tym listonoszem i przesyłka 🙂 Oddałem L po 1903, a jutro liczę na Twój poziom ok. 1910- 1920 chciałbym wziąć S i być może dopiero od tego poziomu zaczną spadki. Pod koniec widać było dzisiaj ucieczkę z krótkich, więc jak dla mnie to jutro szczyt i lecimy w dół. I na to będę grał. Powodzonka i gratulacje dla grających dzisiaj L 🙂

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

Domino imo …trend trwa dłużej niż my sami myślimy..malejacy LOP świadczy nie tylko że jest ucieczka krótkich ale również że zamykane sa pozycje długie…pewne jest jedno misiek przestał sie stawiać i daje dyla z rynku a byczek zaczął zamykać pozycje… stąd malejacy LOP bo jak powszechnie wiadomo 1 LOP=1L+1S

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

Cos pochrzaniłem z tym LOP-em…1kontrakt= 1L+1S… sorki za zamieszanie
LOP to liczba kontraktów nie upłynnionych do końca dnia, czyli łączną liczba pozostających na rynku pozycji krótkich lub długich, a nie sumy obu….

Domino
Gość
Domino

Jak tak patrzę teraz na wykres to rzeczywiście silny trend i teoretycznie wybiliśmy opór. Mam mieszane odczucia co do jutrzejszego S, jeśli to nie fałszywka to mogą jutro pojechać nawet do 1950. Zobaczymy rano i wtedy podejmie się decyzje. Jedno jest pewne – trzeba uważać z tymi S

Filip
Gość
Filip

LOP, Wolumen:
https://www.edukacjagieldowa.pl/gieldowe-abc/analiza-techniczna/narzedzia-analizy-technicznej/wolumen-obrotu-lop/
Warto czasem sobie odświeżyć wiedzę. Tylko jak ją przełożyć na aktualny wykres?:)

andy
Gość
andy

Domino ,poziomy do rozpatrzenia 1907;1916;1928;1961

Domino
Gość
Domino

Hmmm… Wybity opór, wcześniej konsola 1820 – 1880, a teraz wybicie z niej góra. Czyżby gruby chciał pojechać na 1950 -1970? Trzeba uważać chyba z S. Andy co o tym myślisz?

Piotr
Gość
Piotr

Ale gruby „daje” czadu ! 1900 po raz pierwszy….. do 2130 coraz bliżej ? promocja była po 1500 ze względu na „kiepskie” obroty trzeba zająć krótką pozycję oki?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

System potwierdził swoją moc pozytywne dla gry systemem jest to, że po otwarciu stawia się stopa z odwróceniem i spoko jakby poszło nie tak to najwyżej 20 pkt. w plecy. Jeszcze spojrzałem na świeczki dzienne można dopatrzeć się 5 fali elliotta czasami to działa , misie na koniec sesji dali drapaka.

Łiktor
Gość
Łiktor

Jeszcze zwrócę uwagę na foremke objęcie bessy Tesla na której siedzę ponownie z lewarem 1:1 S po 580 z Sl tym razem na 630 .