Analiza weekendowa 16-20.11.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj również Rynek walutowy „plus” a w nim coś oprócz walut. Chciałbym jeszcze przeprosić za ewentualny „pomruk” na nagraniu ale najprawdopodobniej wiatraczek w moim lapku wymaga przedmuchania 🙂

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

31
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
cherryPrzemekRafałADAMPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1806 odwrócić na S – 19 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Piotr
Gość
Piotr

Kazimierz poniżej czy powyżej , domyślam się że poniżej ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Piotr oczywiście poniżej jak jest (-) to poniżej jak jest (+) to powyżej.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Trend jest Twoim przyjacielem.

Ignacy
Gość
Ignacy

Panie Darku, profesjona analiza.

Piotr
Gość
Piotr

Trend jest ! Twoim przyjacielem w piątek nie był ….była Nuda ! który trend ; JAK TU GRAĆ ! (przepraszam) może wybije może nie może kin może nie może – zachowaj ostrożność – 80 % rachunków ponosi straty , nie znaczy że spadnie lub że wzrośnie prawdopodobieństwo jest jak rzutu monetą 1:2 lub nie rzucaj monetą lepiej pi razy drzwi ……. jak TU grać ??? profesjonalnie ?! pin bar , OB klin, konsolidacja podaż popyt , próba obrony itd itp najważniejsze ..PROFI ! (przepraszam)

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Piotr chyba bredzisz.

ADAM
Gość
ADAM

dobre , widać że tych wszystkich speców wirtualnych milionerów masz przepracowanych , Kazimierz co chwile wali inne teksty zależy czy na M1 ma już sygnał sprzedaży , czy opór itd. że kasa rządzi albo inne jego wklejki .

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Info niebawem będę publikował system oparty na świeczkach tygodniowych od sierpnia miał dwa sygnały może nie tak mocno zarobione ale dla zapracowanych lubiących ryzyko jest to dobra alternatywa pomnażania ciężko zarobionej kasy coś wiem o tym.

Piotr
Gość
Piotr

To są elementy analizy ; opis rynku klin, OB, popyt /podaż linia trendu , impuls, konsolidacja , poziom wsparcia i oporu , wybicie / przebicie JAK ? język analizy technicznej można nazywać BREDZENIEM ?!?!? bo wykracz poza pojęcia systemu ?

Piotr
Gość
Piotr

A z wykresów tygodniowych wybija 1855 maksy 1880 poprzedniej fali niestety trzecim „rzutem” najkrótszym co na to Eliot ? 1855 nie utrzymuje wykresy (jakie) pokazują korektę głębszą ? i jeszcze jeden wskażnik Analizy Technicznej w poniedziałek KUPUJEMY poniedziałki są od kupowania ?

Piotr
Gość
Piotr

A TO warto wiedzieć w piątek prawda ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

wg AT jesteśmy na oporze.

andy
Gość
andy

drugie s dobrane po1859

andy
Gość
andy

obie pozycje zamkięte 1850..

Piotr
Gość
Piotr

No i teraz jest „zagwostka” czy kupi zieloną na 4H czy sprzeda czerwoną na 1H kto wie ? Czerwoną na 30 min uderzył Andy może wyjść tylko po ile np. 1848 ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jeszcze dwa słowa o systemie opartym na świeczkach tygodniowych były dwa sygnały od sierpnia: S od 1812,
L od 1610 obecnie czekam na sygnał na S jak pójdzie dam info na stronie Darka odwrócenia jest na innych zasadach jak na świeczkach dziennych ale o tym wszystkim napisze ” matematyka królową nauk”.
pozdro

Piotr
Gość
Piotr

Tylko matematyka ! i wynikająca z niej grafika i mamy Analizę Techniczną PRAWDA ? super ! i dlaczego to takie trudne ?

Rafał
Gość
Rafał

Panie Darku, chciałbym zapytać jak Pan widzi giełdę w dłuższej perspektywie? Czy możemy założyć, że zejście wtórne (po dołkach z marca) miało już miejsce (poziomy tuż pod 1500 na W20 sprzed dwóch tygodni) czy czeka nas jeszcze Armagedon i „chrzest Polski”? Osobiście spełnienie tego scenariusza wiązałbym tylko i wyłącznie z „trzęsieniem ziemi” za oceanem. Poziomy indeksów i ceny walorów są tam mocno odjechane od gospodarczej rzeczywistości. Z drugiej strony trudno założyć, że FED i w ogóle Administracja pozwolą na mocny zjazd w obawie przed wrogimi przejęciami z Chin. Jak Pan to widzi? Teraz raczej rajd Mikołaja do Nowego Roku. Ale… Czytaj więcej »

ADAM
Gość
ADAM

Zapamiętaj , TEGO NIKT NIE WIE , co w długim terminie , to jak z prognozą pogody w długim terminie

Przemek
Gość
Przemek

Jak ktoś obserwuje PKN to na 1D mamy lekki nadbicie strefy oporu. A na 1h zrobil sie ladny podwojny szczyt i teraz resuje sie RGR. Panie Darku, gdzie mozna szukac okazji na ewentualne kupno Pana zdaniem?

Piotr
Gość
Piotr

GRUBY dostał smary ?!?!? czy tylko korekta korekty w korekcie ?

Piotr
Gość
Piotr

do 1853 do pierwszej spadkowej potem 1843 czerwono i bęc Grubemu do zamknięcie luki…… kto zagrał traderzy ? to informacje bezcenne !

cherry
Gość
cherry

comment image