Analiza weekendowa 02-06.12.2019.

Zapraszam do obejrzenia cotygodniowej „weekendowej”. Tak jak to jest w zwyczaju są 3 części : indeksy, akcje i waluty.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

25
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
GrzegorzAgnieszkacoinrubikKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łiktor
Gość
Łiktor

Nie chciałem wcześniej nic pisać , bo bardzo podziwiam gospodarza za jego systematyczną i tytaniczną prace jaką dla nas wszystkich wykonuje , ale w końcu doczekałem się analizy spółek która pokrywa się z moimi założeniami.

Łiktor
Gość
Łiktor

A i dzięki temu blogowi mój polski staje się coraz lepszy 🙂

ABC
Gość
ABC

Łiktor swoim wpisem ośmieliłeś takze mnie do jeszcze innego spostrzeżenia. Jako wieloletni „czytacz” bloga zauważyłem że co tydzień jest stale grono oglądających weekendową na Youtubie natomiast nie zostawiają oni gospodarzowi nawet przysłowiowej łapki. Chyba tyle możemy zrobić i przebić wirtualną piątkę?

Łiktor
Gość
Łiktor

Wszystkich gorąco zachęcam , ale ja niestety nie mogę.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

To możesz pokazać jak zarabiasz na tych spółkach z tymi analizami albo pan Darek , możecie wkleić jakie zajęliście pozycje i je trzymacie powiedzmy na S na tych spółkach ?

coin
Gość
coin

chyba Ci się fora popie…… Krzysztof vel.Quba czy jak Ci tam wcześniej było.
To nie jest blog o „pokazywaniu” ::),
a tak na poważnie zawsze warto zaczać ewentualną krytykę od siebie. Zaufaj, to daje naprawde fajne efekty, na tym blogu nie masz Qbuś wrogów, peace. No chyba że chcesz ich sobie wyhyodować ale to wracamy do punktu wyjścia a to oznacza że pomyliśłeś strony i wypi… albo do czego namawiam gospodarza sam Cię wytnie bo robisz chlew swoją agresją.
Quba zaufaj dobrej radzie zacznij od siebie, np. pokazywanie :))

Filip
Gość
Filip

Dziękuję za uwzględnianie moje prośby dotyczącej ceny PKN. W najbliższym czasie mogą nas czekać mocne wahania na spółkach SP w związku z rozpoczęciem działalności „nowego” Ministerstwa.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

W cenach jest klepnięcie umowy z Chinami bez nowych ceł , to w tym tygodniu będzie grane i nie podpisanie umowy a nowe cła może dużo zmienić bo tego rynek absolutnie nie wycenia , wszyscy przyjęli umowe za pewną i brak nowych ceł także gdyby była niemiła noespodzianka to napewno to ruszy rynkiem.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Darek podaje merytorycznie tak jak ty analize , jak nie spadnie pod dołek na WIG 20 z sierpnia to urośnie a jak spadnie to spadnie ale może też urosnąc ,pozdrawiam

rubik
Gość
rubik

Odnośnie poziomów 1800 czy 1700 na WIG20 w długim terminie to pozowlę sobie na nieco inną propozycję. https://ifutures.pl/download/file.php?id=18270&mode=view

rubik
Gość
rubik

mój komentarz został wymoderowany?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Cześć Darku,
Wiem, że wolisz unikać wypowiadania bezpośrednio na temat spółek ale czy możesz zrobić wyjątek i skomentować temat CLN (Celon Pharma) i DNP (Dino).
Wydaje się, kupno DNP po 135 oraz CLN po 39 ciekawe.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Panie Darku, w piatek na sp500 na koncowce zawarlem S po maksie 3150 i po 4 punktach profitu zamknalem, to takie rozeznanie, bo rzeczywiscie podana w piatek odpowiedz jest rozsadna i w weekendowej Pan dobrze uczula na to miejce, ze moze mozna mala pozycja cos brac na S bo jeszcze moga w tym miejscu zamiaszac. Nastawiam sie na ponowienie na sp500 lub zajecie odpowiednio na daxie. Jaki by Pan widzial sl, przy zajeciu S ktory definitywnie rozwieje szanse na spadek. Poziomy oczekiwanego zajecia na sp500 oczekuje po 3155 i drugi 3170 a na daxie 13210 i 13245 bo zakladam falszywe… Czytaj więcej »