Wiele można wytrzymać ale ….

Zawsze chciałem i starałem się aby ten blog nie miał nic wspólnego z polityką. Niestety nie wychodziło to kilka razy. Teraz jest tak samo! Muszę dać upust.

Zapewne wszystko to co mówi do nas rząd nie jest całkowita prawdą (po prostu politykom się nie wierzy). Jedak tylko imbecyl (no nie również złodziej i przestępca) może powiedzieć że w ostatnich 4 latach się pogorszyło życie Polaków. Sorry nie jestem wielkim biznesmenem jak niby św. pamięci Kulczyk ale wydaje mi się że przeważająca część Polaków (tak specjalnie pisze nie „społeczeństwa” a „Polaków”, odczuwa zmianę na lepsze. Czym dla zwykłego „Kowalskiego” jest Trybunał Konstytucyjny w porównaniu do tego aby godnie żyć i mieć co do gara wrzucić? Jak ktoś ma miliony to to nie ma z tym problemu i wymyśla niesłychane historie o konstytucyjności wszelkich posunięć rządu. Ja na brak kasy nie narzekam ale wiem że Bóg, Honor I Ojczyzna to najważniejsze hasło dla Polaków i dla mnie. W żaden sposób nie zgodzę się aby Naszym krajem rządziły osoby które dla swoich prywatnych korzyści nie nastawią karku i nie będą się bronić tak jak robi to schetynaaa czy „błoń nad skarpą”. Była już jakaś kopaczowajska, która mówiła że ceny nie wzrosną bo ona powalczyła , problem jest w tym że oni walczą z nami, Polakami Patriotami! Dlaczego! Bo większą kasę zgarną wówczas jeśli nasz kraj „sprzedadzą” obcym.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakGrzŁiktorTom'asrubik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rubik
Gość
rubik

Wszystko się zgadza. Jest jedno ale, mianowicie to, że lepiej się żyje, że inflacja nie szaleje, że socjal podnoszą jest kosztem czegoś. Będą to spłacać przyszłe pokolenia, zdaje się, że jestes trochę starszy ode mnie (mam 40 ale bez ogonka o którym piszesz w zakładce „o mnie”) masz dzieci, za jakiś czas zapewne wnuki i to najprawdopodobniej one będą finansować leżący na łopatkach już teraz system emerytalny, to one będą spłacać swoje 500+ i w końcu to one będą spłacać rozbuchana inflację, która nastąpi prędzej czy później przy takiej polityce rządu. Choć z drugiej strony czasem myślę sobie, że może… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Co tu komentować :
– zdejmują ludziom nakaz niewolniczej pracy w niedzielę – płaczą że atak na wolność
– dają wsparcie dla biednych (co jest obowiązkiem jakiegokolwiek poczucia solidaryzmu społecznego nawet dla ateistów i istotą życia w społeczeństwie) płaczą że przez to rosną ceny
– itp itd

do tego atak na kościół będzie coraz mocniejszy bo to jest ostatni bastion chrześcijaństwa w europie … przerażająca jest myśl w jakim świecie będą żyły moje (nasze) dzieci …
miejmy nadzieje że ta czerwona hołota jeszcze długo nie dojdzie do władzy
pozdro

Łiktor
Gość
Łiktor

Wszyscy widzą, że rosną ceny to porównanie te wzrosty z innymi krajami europejskimi jak tu wszystko ruszyło w górę. ! Jak to jest ? Wszyscy chcą do Europy , ale ceny to najlepiej żeby były Polskie .

Łiktor
Gość
Łiktor

Jak jest tak źle , to czemu ludzie tak masowo wracają do Polski z UK . Pół roku temu wrócił mój znajomy inżynier z Airbusa i Polski Lekarz z miejscowej przychodni o reszcie ich znajomych już nie wspomnę. Dwóch Polaków co ze co zemną pracuje , mówi że jeszcze dwa lata popracują żeby CV ładnie wyglądało i też wraca . Trend powrotów jest naprawdę wyraźny. Ja się tu wychowałem i tu raczej już dokonam żywota .

Grz
Gość
Grz

nic dodać nic ująć. Polityka to dla wielu żądza pieniądza, dzięki której ustawiają swoje rodziny do 10 pokolenia na przód.