Analiza weekendowa 16-20.09.2019.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Tak jak to miało miejsce przed przerwą, analiza podzielona jest na 3 części dotyczące indeksów giełdowych, akcji z WIG 20 i rynku walutowego.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ŁiktorDariusz BartłomiejczakTom'asObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Witam! Sven Henrich – główny strateg rynkowy NorthmanTrader.com .,19 września dla CNN Business, powiedział ,, Powell mówi, że oczekuje, że gospodarka pozostanie silna. Nie wierz mu” Od ubiegłego roku realny wzrost PKB w USA zwalnia. Przewodniczący Rezerwy Federalnej zasygnalizował, że podczas gdy wzrost spowalnia, nie ma ryzyka recesji, a FED przewiduje dalszy wzrost dodatni. Znaki ostrzegawcze w gospodarce, w tym odwrócona krzywa dochodowości, zostały zignorowane, a giełdy nadal osiągały nowe maksima w lipcu. W sierpniu miała miejsce korekta, a następnie do początku września doszło do konsolidacji. 18 września FED obniżył stopy procentowe. Brzmi znajomo? Rzetelnie opisuje warunki rynkowe i ekonomiczne… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam. Pokażę Panu co próbuję rozgrywać na edku i dlaczego myślę o odwróceniu
https://www.bankfotek.pl/view/2142576
co Pan myśli o tym?
pozdro

Łiktor
Gość
Łiktor

Moim skromnym zdaniem po zejsciu pod 1,1 nie wolno dotykać L na EurUsd . UsdPln według mojego słynnego kanału idzie cały czas na 4,15 . Gbppln 5,13 . to gdzie zajdzie Edek ? Wig20 przy tej cenie waluty to pewnie z 1800 .

Łiktor
Gość
Łiktor

Przesadziłem raczej muśniemy 2000 .