Analiza weekendowa 05-09.08.2019.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj w części walutowej nieco inaczej, znalazło się bowiem tam coś co naprawdę powinno być raczej w części dotyczącej indeksów ale z racji , iż dotyczy to kontraktów to jest własnie tam. Oczywiście jest „edek” jest indeks dolarowy ale jest coś jeszcze.

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tom'asLeh Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leh
Gość
Leh

Podaż z uwagi na MSCi w maju wynosiła 2,1 mld. Obecna (rebalancjing 26.08) jest szacowana jest od 400-800 mln więc rozjazd jest spory. Sypią ostro ale z drugiej strony ci co teraz kupują będą zainteresowani podniesieniem kursów. A propos PZU, to akurat jestem zaskoczony, ze nie zachowuje się trochę lepiej od rynku bo spółka jest w b. dobrej kondycji a dywidenda prawie 7% Ale z drugiej strony jak zagranica wali towar w rynek to nie patrzy na fundamenty ani kluczowe wsparcia. Ja akurat łapię spadające noże a eSki częściowo na jakiś czas powoli redukuję. Co nie zmienia faktu, że pampersy… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam. To może być o wiele mocniejsze spadanie na Dax … przypomnę mój komentarz:
https://dariuszbartlomiejczak.pl/2019/07/02/analiza-indeksu-wig-20-i-indeksu-dax-przed-sesja-02-07-2019/#comment-68454
i dodam że cały ten ruch od grudnia 2018 roku może być tylko korektą
pozdrawiam