Analiza weekendowa 04-08.02.2019

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj z racji mało ciekawych sytuacji nie ma części dotyczącej rynku walutowego, jednak w tym miejscu zwrócę uwagę na dokładną realizację scenariusza z poprzedniej weekendowej na parze EURNZD. Po osiągnięciu dołka w dwóch pierwszych dniach tego tygodnia ruszył ruch w górę zgodny z założeniami. Dzisiaj natomiast „tylko” indeksy i akcje.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Akcje z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

20
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Adammaxbibi34........Dariusz BartłomiejczakŁiktor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kolo
Gość
kolo

Na kghm prawodpodobnie zejscie do 92, bylem niema pewny ze tak to sie skonczy. Radze dodac https do strony, bo witryna jest oznaczaona jako niebezpieczna.

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Coraz ładniejsze świece na tym Usd/Pln …. 😉
Pozdro

Łiktor
Gość
Łiktor

bibi34…….. pisze:
8 lutego 2019 o 21:51
Przykro mi moi drodzy ,tak z ciekawości zerknąłem USDPLN,od poniedziałku mocny spadek,ostania szansa na zajęcie dobrej pozycji K o niskim ryzyku na wybicie.
SILNA FORMACJA ODWRACAJĄCA

bibi34........
Gość
bibi34........

Cierpliwości kolego ,jak wybija na tej formacji z całą pewnością wejdziesz wyżej po lepszej cenie,trend powoli traci impet .
To jest moja autorska ,formacja i sposób odnawiania pozycji tez opanowałem do perfekcji wszystko oparte jest na falach,i przedziałach czasowych.

bibi34........
Gość
bibi34........

Podstawową rzeczą w falach to jest cierpliwość,jak jej się nie ma ,to trzeba zaprzestać inwestycji.

bibi34........
Gość
bibi34........

Dla wiadomości ten walor robi falę B NA DZIENNYM.

bibi34........
Gość
bibi34........

Z całym szacunkiem DARKU tą złośliwość zostawię bez komentarza.
Życzę dobrej nocy.

bibi34........
Gość
bibi34........

Powiem tak nie wiem co to pin bary ,up bary …trele bary ,spotkania ,pożegnania na świecach itd.kiedyś to studiowałem,lecz szybko zostawiłem bo to jest bez sensu i bardzo rzadko die sprawdza,a grać pod wsparcia i opory życia zabraknie wam.A fale są rysowane co chwila ,szczególnie na min.A co i jak sami dojdźcie…..a czemu tak ..a nie tak…
Oczywiście się nie obrażam bo na co ….jedynie mogę życzyć powodzenia,żeby wasza nauka była taka dobra 90 % by wygrywała a 10% traciła.

Tom'as
Gość
Tom'as

Tutaj jesteś w błędzie bo mi wystarczy abym w 40% miał racje 🙂

max
Gość
max

Bibi34 wybicie pomarańczowego poziomu może ? dać takie rozegranie http://bankfotek.pl/view/2132669

Adam
Gość
Adam

Ale cyrk z tymi motylami i zniesieniem , mozna boki zrywać

Tom'as
Gość
Tom'as

to zrywaj … tylko wrzuć wpierw swoje analizy 🙂