Analiza weekendowa 28.01-01.02.2019 .

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj 3 części: indeksy, akcje i waluty. W tej ostatniej troszkę więcej instrumentów z jednym pomysłem na 1000 pips.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
maxDariusz Bartłomiejczakbibi34........ObserwatorTom'as Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
No teraz mnie Pan zaskoczył z tym Eur/Nzd bo też go pilnuję 🙂 … jedynie nie podoba mi się wychodzenie z tygodniowej konsoli ale póki co (poza tym co Pan powiedział ) mamy też układ harmoniczny
comment image
pozdro

Obserwator
Gość
Obserwator

Witam! Dywergencje indeksów WIG20 i FW20, i prognozowanie zachowania cen. Zauważyłem, że w okresie 2016 – 2018 r. miały miejsce 2 przypadki wielomiesięcznych dywergencji na wspomnianych indeksach – pierwsza w oparciu o dna z 21.01. i 24.06.2016 r., i druga w oparciu o dna z 29.06. i 26.10.2018 r. Po wystąpieniu pierwszej dywergencji indeks WIG20 zwyżkował z poziomu 1715 pkt. do 2630 pkt. ( o 53 % w cenach zamknięcia). Zakładając , że po wystąpieniu podobnej wielomiesięcznej dywergencji w 2018 r., również należy oczekiwać znaczącego ruchu cen – to analogiczna zwyżka od minimum 2082 pkt. z października 2018r. daje nam… Czytaj więcej »

bibi34........
Gość
bibi34........

Darku,piszesz że coś mi tam udowadniasz, ja po prostu jestem perfekcjonisto jeżeli chodzi o fale,co ty mi tam możesz….Zamiast poprosić o naukę to walczysz ze mną….
p.s Z jednej strony zrozumiałe ,konkurencje trzeba tępić.

max
Gość
max

bibi34 ja Cię nie rozumiem taki jesteś skory do uczenia innych a jak piszę ” no kurde nie potrafię puścić tych dwóch linij – pomożesz” i proszę o pomoc to nic

max
Gość
max

bibi34 proszę o naukę

max
Gość
max

a jeśli nie chcesz nauczać publicznie to napisz gdzie można się zapisać na Twoje szkolenie to chętnie skorzystam