Komentarz przed …

„Walka” przy niemal niezmienionych poziomach trwa , obrót żenująco niski zatem czekamy a ja odpuszczam dzisiaj po raz drugi analizę poranną. Trochę źle się z tym czuje ale nie ma sensu pisać o czymś co niemal o ostatniego dnia poprzedniego tygodnia nie zmieniło się.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15 Replies to “Komentarz przed …

 1. A czy to nie korekta jak mały obrót? Spadek na dużym korekta na małym? Czy nie chcemy tego widzieć bo mówiliśmy do tej pory tylko o zakupach?

 2. Witam.

  Sytuacja na fw na godzinę 15.30.

  Uważam, że mamy do testu 2410, pokonanie da możliwość wyjścia z panującej nudy na naszym fw. Obecnie są na bandzie małego tr (M15 – poziom 2401). Jeśli teraz będą bronić 2396-7 to szansa na ruch testowy 2410w grze, a dynamika przy pokonaniu 2410 pozwala zakładać test 2430. Miśki atakując 2397 i wygrywając ten poziom (w cenie close), będą miały w grze 2390, 2382 i 2370. Udanych zagrań.

  Pzdr

  1. Witam, Jerzy piszę do pierwszego niesłusznego ataku na moje prognozy:) powiedz co widzi analiza price action. Ja Darka bloog czytam codziennie, więc zauważyłem że ilość komentarzy spadła, więc zapraszam do dyskusji, pzdr

   Krótko o fw, dopowiem tylko, że zanim coś się ruszy na naszym rynku poziomy sygnalne jak dla mnie 2396 i 2410 powinny dać większe obroty, pilnujemy i uważajcie jutro na lukę, strony nie określam, udanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *