Analiza weekendowa 12-16.02.2018.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Choć nie jest ona w stanie, nawet w najmniejszym stopniu dorównać emocjom jakie nam teraz towarzyszą po „złocie” Kamila to jednak może choć trochę znajdziecie sił na to. A samemu Kamilowi dziękujemy z całego serca za to jedyne złotko dla Polski.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20.

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.02.2018.

  1. Zobacz Tomas jak zmienia się punkt widzenia w zależności o okoliczności. Jeszcze nie tak dawno miał być 22000 choć góra kanału jest na 14500 , a więc miał ją wybić i poszybować, a tymczasem wybił dołem i zanurkował : )

    1. Seweryn pocieszę Cię …. przeczytałem to co ostatnio pisał PKC i wpełni się z jego sugestią zgadzam … nie powinienem tu nic wrzucać i tego postaram się trzymać – ten mój wpis u góry był niepotrzebny
     pozdro

     1. Jeden PKC wiosny nie czyni a w końcu mówisz o wykresie a nie o transakcji więc to już w ogóle nie ma związku z PKC.

     2. Tomas wrzucaj wszystko wykresy jak najbardziej , tylko nie oczekuj za każdym razem poparcia. Trzeba też rozważyć argumenty przeciw . Nie popierałem szybowania na 22000, a co do wybicia kanału to owszem tylko że kanał ten pojawił się nagle i nikt go wcześniej nie widział, rysuje on się w naszych głowach na potrzeby spadków czyli jest to kolejne złudzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *