Weekendowa.. .

Niestety ale z powodu niespodziewanego i natychmiastowego wyjazdu nie będę w stanie przygotować i zamieścić weekendowej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “Weekendowa.. .

    1. Takiego który nie jest strona transakcji. To może być np. broker InterTrader czyli ten u którego konto można założyć klikając w baner w górnym prawym rogu bloga. Osobiście go wybrałem po dużej selekcji spowodowanej wpadkami brokerów z Cypru.

    1. Czy koniec to nie potrafię powiedzieć ale zrealizował cel na 210 i dzisiaj wybił dołek ostatniej korekty na wykresie dziennym. Na pewno prowadząc go od momentu wejścia wyznaczonego w mojej analizie, dzisiaj można było zamykać pozycję inkasować zysk. Zaznaczam jednak że nie byłaby to reakcja na koniec trendu ale na zrealizowanie zasięgu i pierwszy sygnał z interwału dziennego. Ogólnie kierując się kwestią wyznacznika trendu w tym zakresie czasowym jaki trwała inwestycja to jest zbyt wcześnie aby powiedzieć, że trend się zakończył. Tu należy zobaczyć czy wybiją w dół 200 a nawet ok. 178 i jeśli tak to jaka będzie reakcja wzrostowa. Oczywiście taki sygnał końca trendu wiąże się z oddaniem jakieś części zysku i to wcale nie malej ale pozwala również uczestniczyć w jego kontynuacji gdyby takowa jednak miała miejsce. Osobiście sprzedawałem CCC dzisiaj ok. południa na podstawie : ceny powyżej 210 , klina wzrostowego jaki według mnie powstał a sygnałem było brak osiągnięcia nowego szczytu na 1H i w następstwie wybicie linii szyi DT na tym wykresie. Miałem o tym napisać w jutrzejszym porannym komentarzu ale skoro zostałem wywołany do tablicy już teraz to ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *