Czy wreszcie coś się ruszy?

Nie dałem rady „zrobić weekendowej” ponieważ pogoda tak dopisuje że wróciłem z weekendu dopiero dzisiaj rano. Idąc dalej powiem, że dzisiejszego komentarza też nie będzie bo sytuacja dalej taka sama. Wiem, że niektórzy powiedzą,że dzisiaj rynek nasz był „silny” bo mimo spadku na DAX czy S&P my nie spadaliśmy ale to wszystko ma miejsce w tym samym obszarze, czyli od 11 sesji ograniczają nas 2380 i 2410 (powiedzmy nawet że 2415). To sprawia że cały czas jesteśmy zmuszeni czekać na wybicie a każde przewidywania maja swoje „uzasadnienia”.  Faktem jest,że na „zachodzie” i za oceanem sytuacja staje się coraz bardziej „gorsza” jednak pamiętać trzeba, że tam hossa trwa od kilku lat i aby powiedzieć, że coś się naprawdę zmienia to jeszcze zbyt mało się stało.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13 Replies to “Czy wreszcie coś się ruszy?

 1. W ubiegłym tygodniu zarzucono mi kłamstwo. Na dowód swej prawdomówności zamieściłem zrzut ekranu z historią transakcji gdzie widać, że wyciągnąłem 141pkt z ruchu od dołka. Nie rozumiem dlaczego komentarz został wycięty, jednak ponawiam… http://bankfotek.pl/view/1763472

  1. Byłem nieobecny i być może w tych dziesiątków maili umknął mi Twój komentarz i został wyrzucony do kosza. Teraz przedstawiam go, gratuluje i jednocześnie informuje, że nie znalazłem komentarza w którym ktoś mówiłby Ci że kłamiesz a co najwyżej są komentarze (łącznie z moim) w których nie ma wiary w to co napisałeś wówczas. Dzisiaj widać jak na dłoni że tak było i gratulacje. W końcu to znacznie lepsze wyniki niż jakiś czas temu kiedy pisałeś w górę a szło w dół i odwrotnie. Jeszcze raz gratulacje.

  2. nie wiem skąd ty te brednie wstawiłeś ale ja się z czymś takim to jeszcze nie spotkałem , za 60 pkt na 3 LOTach wziałeś 1800 zł , normalnie albo mój rachunek forexowy kłamie albo ty ścieme walisz i to dużą

   przecież to jak byś kupił 1 kontrakt na zwykłym rachunku to miałbyś 1200 zł zysku a ty 3 LOTy masz i z 60 pkt 1800 zł , w jakim biurze coś takiego jest , poza tym taki zrzut wirtualnego rachunku to ci mogę w każdej chwili wkleić , jeżeli już coś chcesz zaszpanować to wklejaj z numerem rachunku a nie historie nie wiadomo skąd i czyją

   1. w boś sa pozostał mnożnik x10 chłopcze (dla cfd), natomiast numer rachunku nie jest Ci do niczego potrzebny, chciałem pokazać, że da się wyciągnąć z ruchu więcej niż rozpiętość samego ruchu, skoro zrzut ekranu cie nie przekonuje nie zamierzam niczego udowadniać w żaden inny sposób, wystarczy mi, że wiem jakie depo mam

 2. Witam po przerwie.
  Co do wig 20 to nuda i nic się nie dzieję. Mamy przed sobą opory dość mocne i tuż pod nimi wisimy.
  Na zachodzie nie będę się mądrował bo nie widzę czytelnej formacji oprócz własnych przeczuć i tyle.

  Ale w mojej ocenie fajnie zaczyna wyglądać Gold. Złoto ma szansę w mojej ocenie mocno wzrosnąć. A jeśli będzie korelowało jak zwykle z indeksami zagranicznymi to inwestorzy mogą się w końcu doczekać spadków.

  http://galeriazyskow.pl/zloto-analiza-srednioterminowa-27-07-2014r/

  Pozdrawiam
  Jacek Raczkowski

  1. Ostatnie dni to bardzo ciekawe roztrzygniecia na metalach szlachetnych.Wlasnie,co sadzicie takze o srebrze?Tu tez b.interesujaco.

 3. no ruszyło się letnia hossa po ostatnich dołkach się należy. Ile w górę? stopniowo i do końca września.

 4. Koala do ilu w górę dojdziemy na sp500 i w20. Właśnie zakupiłem kontrakty wzrostowe i zastanawiam się nad cac i dax. Ile wyciągniemy w tym ruchu tej hossy?

 5. Do września powinniśmy ujrzeć 2650-2700 na w20 wg mnie a sp 500 2200. Dax i cac powinny zrobić więcej jak usa. Okopać L i czekamy 🙂 fw20 zawsze na 23xx jest okazją do zakupów trzeba tylko nisko SL ustawić bo potrafią na 2270-80 iść ale to tylko trzepanie leszcza na fali złej rosji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *