Komentarz po sesji 24.07.2014

Dzisiaj nie zaszła żadna zmiana, nuda nuda i jeszcze raz nuda co potwierdza również wielkość obrotów. Można powiedzieć że wczorajszy komentarz obowiązuje dalej a na dziennym cały czas ważne Harami. Dlatego oszczędzając siły na dni z „przytupem” dzisiaj nie piszę nowego komentarza.
Dodatkowo informuję, że weekendowa może pojawić się dopiero w niedziele późnym wieczorem gdy wrócę z wyjazdowego weekendu.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7 Replies to “Komentarz po sesji 24.07.2014

 1. Strasznie morderczy ten boczniak, już mnie nosi żeby pozamykać w cholerę wszystkie wykresy i dać sobie spokój na dłuższy czas…ale zaraz, zaraz czy nie o to właśnie chodzi grubasowi? Uśpić leszcza i szarpnąć w najmniej spodziewanym momencie?

  Darku czy możemy mówić o inside bar na miesięcznym wykresie WIG20? Początkowa świeca to ta z lutego i dopóki nie wyjdziemy z niej górą lub dołem to można olać rynek.

  1. Ja bym tak tego nie określił ale faktem jest że mamy w tym interwale dość szeroka konsolidację jednak uważam,że zawężającą się i dla mnie obecne „granice” to 2300-2550.

 2. cel letniej hossy to minimum 2450 maximum 2550. Prawda qba? bo pisałeś i piszesz o hossie gdzie się da to trzymamy L.

  1. letnia hossa jak najbardziej ale na jesieni zgodnie z zakończeniem serii obstawiam mocne spadki ,

   2450 pkt luka do zamknięcia ,

   spadliśmy 5tką w dół , teraz korekta abc widać że z tego 5tki nie będzie i potem znó 5tka w dół powinna być pod zakończenie QE3

   1. to się zdecyduj letnia hossa na jesieni czy jesienna hossa. Może trzeba skończyć trolowanie u białka i na L siedzieć mistrzu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *