Komentarz po sesji 21.07.2014

Dzisiejsza sesja, jak to najczęściej bywa w poniedziałki, nie wnosi nic nowego do sytuacji przedstawionej chociażby w „weekendowej”. Przy tych upałach szkoda męczyć się nad jakąkolwiek analizą. W dalszym ciągu dla indeksu WIG20 znajdujemy się w obszarze 2380-2405 i musimy czekać na wybicie tej konsolidacji. Zatem bądźmy dobrej myśli, że już jutro będzie powód do pisania. Zawiedzionych przepraszam.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2 Replies to “Komentarz po sesji 21.07.2014

  1. a LOP już 146 000 licząc na stare 10 pkt , i rośnie i rosnie , jak któraś strona puści to będzie ZABAWA w ZARABIANIE , uważnie się przyglądam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *