O mnie.

Nazywam się Dariusz Bartłomiejczak, mam 40 z małym ogonkiem, trójkę dzieci i żonę z którą spędzam wspaniałe chwile już od 20-lat. Od 1993 roku jestem również złączony z giełdą akcji (nie tylko akcji). W trakcie tych 18 lat inwestowania miałem kilka upadków finansowych i wywołanych nimi przerw, jednak miłość do tego biznesu zawsze zwyciężała i po krótkiej przerwie „wracałem na parkiet”. Każdy powrót był lepszy bo z większą dawką wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia (zwłaszcza tego na poniesionych porażkach).
Teraz dzięki giełdzie nie muszę martwić się o przyszłość (teraźniejszość również) finansową swoją jak i swoich najbliższych.
Dokładnie dwa lata temu postanowiłem, że będę dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi, którzy tylko będą tego chcieli. Z wszystkimi, którzy chcą zarabiać w tym biznesie i zdobyć pełną niezależność finansową.
Wiem jak trudno jest przełożyć wiedzę książkową na sukcesy inwestycyjne i wiem, że nie zawsze to co przeczyta się w książkach tak do końca działa. Czasami wystarczą drobne, dodatkowe informacje jednak oparte na praktycznym doświadczeniu a w niektórych przypadkach rzeczywistość jest nieco inna niż teoria podręcznikowa. Dlatego właśnie chcę służyć swoją pomocą i przekazywać swoją wiedzę m.in. na stronach tego bloga.

Dariusz Bartłomiejczak