Analiza ….

Niestety jutro nie będzie analizy porannej , ponieważ będę w drodze do Gdańska. Przepraszam że już dzisiaj rano nie poinformowałem ale po prostu „wyszło z głowy”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Tom'asmaxMurgrabia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Murgrabia
Gość
Murgrabia

@Toma’as – to wybicie z tego kanału co wczoraj pokazałeś to ściema IMO. Dzisiaj jest niby ruch powrotny do tej linii i już sobie wyobrażam ile tam kupujących, a rozgrywający dalej dzisiaj sprzedaje IMO jak patrze na wykresy intra. Wczoraj – fakt, przyznaje nie spodziewałem się takich ruchów i tak dużego wybicia (zakładałem tylko wyjście po SL), ale to bardzo duży gracz, a kto bogatemu zabroni. Pamiętaj, że IMO on shortuje już pół roku w przedziale 800-1000 pipsów na interwale miesięcznym i tygodniowym, więc dla niego to wybicie to nic wielkiego. Dalej trzymam swoje pozycje i podtrzymuje, że to dystrybucja.… Czytaj więcej »

max
Gość
max

http://bankfotek.pl/view/2131973 , dawno w takiej formie nie analizowałem , ale myślę że założenie powinno być czytelne .

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam. Na piątkowej sesji mój broker nie zrealizował zleceń SL na złocie które miałem na spadki oraz piramidowanego edka który był zabezpieczony na wypadek odwrotki na tym wsparciu które Pan Darek wyrysował . Stało się to po raz drugi i na szczęście udało mi się wyjść z pozycji przestawiając stop na kapitale . Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć i mam pewne obawy do dalszego inwestowania. Jeśli chodzi o analizę to zgadzam się że taki powrót do kanału to nie jest dobra wiadomość dla shortów …. ale to ciągle konsolodacja i wcale nie jest powiedziane że nie powstanie… Czytaj więcej »