Analiza weekendowa 15-19.10.2018.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej” . Dzisiaj tak jak zazwyczaj 3 częsci: indeksy, akje i waluty. W ostatnich minutach częsci „rynek walutowy” pada jakby podsumowanie dla całej analizy weekendowej. Zachęcam również do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat rynków finansowych.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Fightclub250Tom'asObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Witam! 2 miesiące temu dla Fox News Sekretarz Skarbu Steven Munchin powiedział, że „spodziewam się 5-letniego boomu gospodarczego w USA. Nie sądzę, że jest to zjawisko jedno- lub dwuletnie, ale z pewnością jesteśmy w okresie czterech lub pięciu lat konsekwentnego 3 % wzrostu”. Skoro gospodarka ma się tak dobrze, to dlaczego USA jako orędownik i czempion wolnego rynku nagle narzuca światu program Trumpa „America First” (cła, sankcje na państwa, firmy, banki za nielojalność itd.) Rzeczywistość jest naga – zadłużenie publiczne USA przekroczyło 21,5 biliona $ (za prezydentury Trumpa wzrosło o +2,5 biliona $). Ostatnie raporty gospodarcze informują, że pozwolenia na… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Na dax h1 obecnie mamy ładny układ korony i do nietoperza brakło dosłownie 15 pkt. …. oczywiście zejście zrobione w nocy więc jestem bez pozycji 🙁 … oczywiście szukam tylko Long dopóki nie wybiją wsparcia … chociaż na 11 300 też jest piękny układ na odbicie (sie zobaczy)
https://www.bankfotek.pl/view/2126870
pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

troszkę ta h1-ka się popsuła ….
https://www.bankfotek.pl/view/2126873

Fightclub250
Gość
Fightclub250

Sytuacja się wyklarowala, jeśli jutro się otworzy górą biorę S na fw20.

Fightclub250
Gość
Fightclub250

Duża S