Analiza weekendowa 08-12.10.2018.

Zapraszam na kolejną odsłonę „analizy weekendowej”, która jak to mam w zwyczaju przedstawiona jest w 3 częściach. Indeksy, akcje, waluty. Zachęcam również do pozostawiania swoich komentarzy na temat własnych spojrzeń na rynki.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Analiza weekendowa 08-12.10.2018.

    1. Niestety sztuka inwestowania wymaga aby zawsze w głowie mieć alternatywne rozwiązanie. Mam tylko nadzieję, że słyszałeś co jet podstawowym założeniem a co alternatywnym bo z takiego wpisu jak Twój można byłoby wyciągnąć wniosek, że dla mnie jest teraz podstawą ruch na 2550.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *