Analiza ……, niestety.

Niestety ale czasami jest taki dzień, w którym ani wyregulowany na tip top zegar biologiczny ani zwyczajny budzik nie da rady wybudzić z głębokiego snu. To zaś niesie za sobą konsekwencje braku analizy porannej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam 🙂

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13 Replies to “Analiza ……, niestety.

    1. Teraz wiem o co chodzi i zgadza się , pisałem o tym wczoraj rano. Silna strefa reakcja normalna , pytanie – co da reakcja bo moim zdaniem tylko intra coś da dla byków i to niezbyt wiele.

     1. Ja wiem ze Pan pisał 😉 i też to widziałem ale problemy z żołądkiem miałem ostatnio i wczoraj smacznie spałem jak to robili 😉 ale miejsce do zawrotki dobre bo mamy zew 161.8% formacji która wywołała tą fale spadkową …
      https://www.bankfotek.pl/view/2126394
      ale trend nadal spadkowy …

  1. Na tę chwilę mamy wyraźny trend spadkowy na D1 i korektę w ujęciu intra , która nie złamała nawet najbliższego oporu wyznaczonego przez wczorajszy lokalny szczyt. Wszelkie próby łapania L inaczej niż w scalpingu, moim zdaniem zostaną sowicie ukarane. Na DAX jest możliwość że tworzy się fala 4 co oznaczałoby jeszcze dalszy spadek na niższy dołek.

 1. Ja już na S po 7140 . Być może to za wcześnie, ale nie chcę zostać bez pozycji . Sl nawet nie stawiam bo mam zaliczony cały spadek i wczoraj ich wybujalem w obie strony , więc zapas się zrobił niesamowity . Teraz mogą iść do góry ile dusza zapragnie w fali 2 impulsu spadkowego wyższego rzędu i Sl nie jest potrzebny w moim przypadku. Jak się mylę i jedynka jeszcze jest nie skończona to jeszcze lepiej dla mnie . Chyba dobra strategia ?

  1. Na przyszłość byłoby dobrze gdybyś pisał że grasz na jakieś małe odbicie bo ostatnio pisałeś jakbyś grał na znacznie większe ruchy. To jednak jest różnica i to dość znacząca.

  2. Kiedyś też uśredniałem, wyznaczałem trzy poziomy wejść (ostatni na podwójnym szczycie/dołku). Na pierwszym poziomie wchodziłem 1 kontraktem, na drugim 2 kontraktami a na ostatnim 4 kontraktami. Tak też da się zarobić (choć teraz gram inaczej)

 2. Odbicie być było, jakiś zarobek jest czyli plan wykonany. Niektórzy piszą że usrednianie to akt desperacji, nawet miałem kilka ładnych lat temu wtope na akcjach pbg ale wnioski wyciągnięte. Jak usredniam to właśnie na 3x. Jeśli przebije jakieś tam z góry założone punkty to odpuszczam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *