20 Replies to “Analiza weekendowa 27-31.08.2018

 1. Szkoda, że tym razem nie zostały omówione wykresy w interwale miesięcznym. Sugeruję aby wprowadzić na stałe analizę interwału miesięcznego(pod koniec każdego miesiąca), a nawet kwartalnego(pod koniec każdego kwartału). W zeszłym miesiącu już sugerowałem analizę interwału miesięcznego.

  1. No faktycznie zapomniałem ale np. DAX był w miesięcznym a nasze indeksy maja szpulkę z wyraźnymi cieniami jako świeca niezdecydowania , zatem tygodniowe w połączeniu z dziennymi mówią więcej niż miesięczny.

 2. Witam !
  Tak dla przypomnienia.
  Poniedziałek, 3 września 2018; Stany Zjednoczone – Labor Day (dzień wolny)
  Pozdrawiam

 3. Czy wiecie może w jakim biurze Maklerskim można grac kontraktami na SP500 i DAX bo w bossa chyba nie prowadzą takiej usługi?

  1. Pytanie n jakim interwale bo trudno jest tu znaleźć sygnał kupna na czymś więcej niż łapanie dołka na DB przy bardzo niskich interwałach. Wybicie 12350 i ewentualny re-test bez powrotu może być jakimś sygnałem w nieco wyższym wymiarze czasowym.

 4. Ja już zarabiam ty się wymądrzasz,taka jest różnica między nami …..pożary zaczynają się od maleńkiej iskry,wzrosty czy spadki rozpoczynają się od maleńkiego sygnału na min.

  1. Po pierwsze, pisałem Ci abyś zachował swoje chamskie odzywki dla siebie a na forum pisał kulturalnie. Po drugie taki jesteś mądry i już straciłeś bo zeszli do dołka a jak nie bo tym razem dałeś większy SL albo go nie dałeś to już masz stracha że za chwile się tak stanie. Chcesz zabłyszczeć ale nadzwyczaj rzadko Ci się to udaje. Po trzecie jeszcze jedna insynuacja chamska wobec jakiejkolwiek osoby na tym forum i już nigdy tu nic nie napiszesz. Mam nadzieje że zrozumiałeś.

 5. Zrozumiałem.
  JESZCZE RAZ MÓWIĘ WSPARCI I OPORY TO LIPA ,ŚWIECE TO LIPA,
  CAŁY RYNEK PORUSZA SIĘ STRUKTURĄ FALOWĄ.
  Dobrego dnia życzę DARKU,wiem drażnię ciebie,lecz mam dobre zdanie o tobie.
  Te sygnały na min. powtarzają się na wszystkich rynkach .

    1. Mogą tylko czy odwrócą? Szerszy zakres czasowy pokazuje że może być z tym problem a nawet jak coś się uda to raczej niewiele może w okolice 12400.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *