Analiza weekendowa indeksów giełdowych i akcji – 06-10.08.2018

Zapraszam do obejrzenia „weekendowe” analizy indeksów giełdowych, akcji i walut. Po urlopie wracamy w 3 częściach czyli dla każdego coś miłego. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami i analizami .

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Analiza weekendowa indeksów giełdowych i akcji – 06-10.08.2018

  1. Witam Panie Darku, dzięki Pańskiej czwartkowej analizie udało mi się podłączyć do ruchu spadkowego (tyle że troszkę zabrakło odwagi żeby wejść z większym kapitałem). Bardzo dziękuje za Pańskie analizy (choć nie zawsze się z Panem zgadzam;-)), ale tak naprawdę to dzięki Panu wreszcie zacząłem zarabiać na rynku zamiast mielić w miejscu. Tak jak Pan kiedyś wspominał, pomimo sporej wiedzy czasem brakuje tylko delikatnego naprowadzenia żeby ktoś zaczął zarabiać.
    Rzadko piszę na tym forum bo na tym etapie mojej przygody z rynkiem nie mam jeszcze wystarczającej pewności co do swoich osądów żeby się nimi dzielić (myślę ze to się nie długo zmieni)
    Gorąco pozdrawiam i życzę wytrwałości w prowadzeniu analiz.

    1. Cieszę się że w jakimś stopniu przydają się moje analizy. Życzę sukcesów i mimo wszystko zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, to może być dobry sposób na nabranie „pewności” siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *