Analiza weekendowa 14-18.05.2018

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj tak jak zazwyczaj, całość podzielona na 3 części. Kolejno są to: indeksy, spółki z WIG 20, rynek walutowy. Zachęcam do komentowania i przedstawiania swojej „wizji” sytuacji na rynkach.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3 Replies to “Analiza weekendowa 14-18.05.2018

      1. I niestety to tylko kolejne pudrowanie syfa, dzisiaj na konferencji Junior powiedział, że winę bierze na siebie, choc oczywiście absolutnie nic z tego nie wynika. Czyli będziemy brodzić w tym szambie przez kolejne X lat 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *