W trakcie sesji :WIG20, FW20, DAX

FW20 – ujęcie intra:

 

 

Na naszych kontraktach zbliżamy się do zniesienia 78.6% , jest to ważne zniesienie zwłaszcza w kontekście większej korekty jaka miała miejsce z poziomu 61.8%. Na tym poziomie mamy również wyraźną strefę wsparci z dłuższej perspektywy czasowej. Zatem S baczna uwaga i trzymanie uwagi na klawiszu aby zamknąć w razie „w”. Jeśli chodzi o ewentualne L to należy raczej jeszcze dać czasu bo samo wsparcie nie jest najlepszą podstawą do zajmowania pozycji. Nadmienię jeszcze, że dzisiejszy spadek ma strukturę wyraźnej 5 -ki co oczywiście może jeszcze ulec modyfikacji i obecnie może powstać jakaś nieregularna albo inne coś.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “W trakcie sesji :WIG20, FW20, DAX

  1. reakcja na wsparcie jest zbyt słaba na moje oko, oddam na weekend krótkie na wsparciu które wyznaczyłem sobie po 2220-24. SL na 55.

    1. Dla klientów DM PKO BP dostępny jest ePromak Profesional, który działa w czasie rzeczywistym dla wszystkich instrumentów giełdowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *