Analiza weekendowa 7-11.05.2018

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej” , która jak zazwyczaj składa się z trzech części. Pierwsza to indeksy giełdowe, druga to spółki z WIG 20 i trzecia dotycząca rynku walutowego z parami „polskimi”. Równocześnie informuję, iż w zakładce „edukacja” znalazło się kolejne video z serii „Jak skutecznie inwestować w akcje” do obejrzenia którego również zapraszam. Jeśli do tej pory ktoś nie obejrzał pozostałych dwóch części (1 i 2) to ma trochę oglądania na dzisiejszy dzień.

  1. Indeksy giełdowe

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “Analiza weekendowa 7-11.05.2018

  1. SP przetestował poziom 2740-42 o którym pisałem , teraz obserwujemy najbliższe istotne wsparcie czy zostanie wybite z ewentualnym przyspieszeniem czy tylko przetestowane a kurs nadbije szczyt

  2. Trakcja moi drodzy jak wybije 3,53 ,1 wejście jak nabijecie 20..30 % w nogi ,potem możliwy ponowny test dołka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *