Analiza weekendowa 30.04-04.05.2018

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Tydzień temu mówiłem, że raczej jej nie będzie ale w świetle braku analiz porannych w ostatnim tygodniu, postanowiłem podsumować to co się zadziało na rynkach i oddaje w Wasze ręce nagranie, które jak zazwyczaj składa się z trzech części. Indeksy, spółki z WIG 20 i rynek walutowy z EURPLN i USDPLN.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Akcje z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

3 Replies to “Analiza weekendowa 30.04-04.05.2018

  1. Jak zwykle ciekawa analiza. W czwartek 4 maja wzrosły obroty i liczba otwartych pozycji na FW20 (podaję to za stooq.pl.)

  2. Zrepolonizowany PeKaO SA szaleje ze szczęścia. Co by tu jeszcze spolonizować, co by tu jeszcze ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *