Analiza weekendowa 23-27.04.2018.

Jak co tydzień , zapraszam do obejrzenia “weekendowej”. Zachęcam również do wyrażania swoich spojrzeń na rynki finansowe. Przed nami tydzień z wolnymi dniami “majówka” a co za tym idzie, w przyszłym tygodniu może nie być analizy.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

3 Replies to “Analiza weekendowa 23-27.04.2018.

  1. Odnośnie scenariusza 3 na KGHM. Mówił Pan, że najmniej prawodpodobne jest, że korekta skończyła się na 90 zł na kghm. Jakie warunki muszą być spełnione aby uznać, że jednak się skończyła korekta na 90 zł? Patrzę na wykres 1h kghm i widzę, że rysuje się tam chyyyyba orgr z linią szyi na 94 zł. Wydaje mi się, że właśnie wybicie tych 94 zł na 1h KGHM mogło dać na wskazówkę, że właśnie dobiegła korekta fali 1(?) na kghm. Co Pan o tym uważa Panie Darku?

    1. Wybicie linii szyi czyli ok. 94 byłoby wskazaniem na ruch o wielkości ok. 4 zł co powinno doprowadzić do wybicia ostatniego szczytu i potwierdzenia tezy którą bierzesz pod uwagę. Osobiście, patrząc na 1H bo tu mamy ewentualny ORGR, widzę w dół impuls i dlatego samo wybicie 94 nie będzie dla mnie pozytywnym sygnałem ponieważ ok. 96.6 zł jest strefa na Koronę i tam może zakończyć się zwykła abc w górę a po nim impuls w dół.Zatem samo wybicie to zbyt mało, albo wyjście nad szczyt albo udany re-test po wybiciu linii szyi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *