W trakcie sesji 25.04. godz. 10:50

Zgodnie z porannym komentarzem, na DAX po dojściu do strefy oporu padł silny sygnał w postaci Pin bara , który zaowocował kolejną falą wyprzedaży. Obecnie znajdujemy się w rejonach 12360 i powoli zbliżamy się do zakresu OB z dłuższej perspektywy czasowej czyli od dołka z 26.03. Poniżej wykres intra DAX.

 

 

Po kolejnej godzinie od ostatniego wpisu DAX doszedł do wewnętrznej strefy wsparcia cenowego, która to może zakończyć co najmniej na jakiś czas, spadek (na co również wskazują oscylatory). Osobiście zamknąłem pozycję i czekam na dalszy rozwój wypadków.

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10 Replies to “W trakcie sesji 25.04. godz. 10:50

  1. Kilka dni temu podałem kierunek gry,czyli na spadek,nawet to rozrysowałem jak trzeba lecz ty blokujesz to skutecznie,……

    1. Powinieneś wiedzieć dlaczego. Gdybyś podawał same komentarze z konkretami a przede wszystkim bez docinek tylko merytorycznie to nie byłoby takiej sytuacji a tak jak widzę że to Ty to zaraz do kosza. Zmień swoje pisanie na merytoryczne a ja na pewno nie będę nic blokował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *