Analiza weekendowa 09-13.04.2018.

Jak co tydzień , zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Trzy części a w nich indeksy, akcje z WIG 20 i rynek walutowy z polskimi parami. Zachęcam do zamieszczania swoich opinii o sytuacji technicznej rynków. 

 1. Indeksy giełdowe:

2. Akcje z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2 Replies to “Analiza weekendowa 09-13.04.2018.

 1. Witam.
  Panie Darku tak Pan pisał w czwartek o dax:
  „…Tu dalej mamy trend spadkowy i ten wynik wczorajszej świecy idealnie komponuje się z jego kontynuacją. Bez wybicia 12450 nie ma co o czym innym myśleć….”
  Ja napisałem co widzę na Dax (ale opublikował Pan to dopiero dziś) i dało to ruch 250 pkt. :
  http://www.bankfotek.pl/view/2115440
  mniejsza jednak o to ale chciałem zapytać dlaczego publikuje Pan komentarze z takim opóźnieniem bo coraz częściej się to zdarza ?
  pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *