No i tak to jest.

Dzisiaj każdy kto oglądał mecz Lech Poznań – Legia Warszawa miał okazje zobaczyć matactwo elit. Karny podyktowany bez jakiekolwiek podstawy jest najwyższym wymiarem głupoty i zakłamania. Powiem wprost k …. z Łazienkowskiej  nie powinna wygrać ale wygrała bo jakiś debil (Marciniak) tak to właśnie miał za przodownictwo.Nie nadaremno LECH  walczył ale jak się okazuje walczył z układem bo jak nazwać inaczej ……..

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7 Replies to “No i tak to jest.

 1. Czy sędzia Marciniak zapomniał o VAR?
  I okazuje się, że mimo VAR można wyciągnąć karnego z „kapelusza”. Również nie mam wątpliwości, że zaczęto wspomagać Legię widząc, że grają słabiej niż powinni. Lech zagrał naprawdę b. dobry mecz i tym samym pozostał większy niesmak.

  Pozdrawiam,

  1. Jest rano następnego dnia a ja nie mogę jeszcze dojść do siebie przez tego łysego frajera. Moje chłopaki wróciły z wa-wy smutne i z tego powodu temu łysemu palantowi nie odpuszczę.Marciniak zawsze był i jest kutafonem sędziującym dla tej ….

 2. Na układy nie ma rady. Powiedzmy sobie szczerze, Legia grała w przewadze jednego zawodnika (albo nawet dwóch: Marciniak i Gil) i skrupulatnie to wykorzystała. Mam nadzieje, że z Wisłą dostaną baty bez dwóch pauzujących za kartki a my jakimś sposobem pokonamy Jage.

  1. Sorry LOK że wymazałem dwie linijki komentarza ale na tym blogu takich tekstów nie można pisać nazwa tej drużyny nie ma prawa lądować na tym blogu. Mam nadzieję że to zrozumiesz i się mocno nie pogniewasz. 🙂

   1. W sumie, to Ci dziękuję Bo nie wszyscy mogliby załapać ,że to był cytat z niejakiego Spejsona 🙂
    A to zacna kreskówka.

 3. Komisja ligi zweryfikowała mecz Piast Gliwice – Górnik Zabrze jako walkower na korzyść gości ( i słusznie ) , przyjezdnym zostały odjęte trzy punkty ( chyba tylko dlatego, żeby Górnik nie zagroził Legii ).- jestem z Gliwic i kibicuję Piastowi. NO i TAK to JEST

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *