Komentarz przed …..

Poniedziałek był dniem w którym na wszystkich omawianych rynkach mieliśmy do czynienie z przeczekaniem wolnego w USA. Dlatego dzisiaj odpuszczam sobie komentarz poranny i czekam na powrót „do normalności”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Komentarz przed …..

  1. Wiele par walutowych zatrzymało się na mega wsparciach i oporach taki zbieg zwykle jest zwiastunem mocnego ruchu .Jakiego ,nie odważe się wyrokować .

    1. Właśnie miałem pytać o lip i obrót bo mój broker wycofał się z obsługi kontraktów z GPW i nie mam teraz bieżących informacji . Znalazłem tylko info, że jest 90℅ kupujących to jakim cudem index spada i jest taki mały obrót ?

  2. Nasdq 100 odpalił rewelacyjnie spodziewam się że jeszcze dziś nadbija szczyt i wtedy mój algorytm wróci do łask

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *