Analiza weekendowa 29.01-02.02.2018.

Zapraszam do obejrzenia kolejnej odsłony „weekendowej”. Dzisiaj z przyczyn technicznych zamieszczam tylko dwie części. Pierwsza jak zwykle dotyczy indeksów giełdowych a druga omawia spółki z indeksu WIG 20 Nasze TOP 5.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

17 Replies to “Analiza weekendowa 29.01-02.02.2018.

 1. Carillion – druga największa firma branży budowlanej w UK ogłasza bankructwo! ciekawe czy wstrząsy wtórne się pojawia i kiedy

    1. Dziwne rzeczy wokół tego rządu się dzieją. To tak wychodzi jakby Merkelowej najmniej na tym zależało. Czeka aż się jakieś wolne miejsce w Brukseli znajdzie ?

  1. kiedyś był bank teraz to. tylko teraz skaczemy z 50 piętra i mamy wojny cenowe i napięcia międzynarodowe. 2017 miał być ostatnim spokojnym rokiem…

 2. Pozdrawiam naczelnych naczelnych gracz(bardziej dobitnie pseudo graczy)tak się podniecacie,że aż strach,powiem wam życzliwe słowo,nie macie strategi,….więc koniec może być tylko jeden,strategia to moment zawarcia transakcji,to reguła wyjścia,to reguła ponownego otwarcia pozycji,to dopuszczalna strata dzienna,a nie modły spadnie czy urośnie,wręcz nie dopuszczalne uśrednianie stratnej pozycji.

  1. Bibi Ty już pokazałeś nam swoją strategię . Kilka stratnych zagrań więcej nam mówi o Twojej strategii niż tysiące ” mądrych ” słów. Zresztą nie tylko o Twojej”
   Ktoś powiedział:
   „Po owocach ich poznacie”

 3. No niby dzisiaj wieczorem mają w końcu coś tam podpisać. Na ile pewne ?!!?
  A DAX dokładnie w tym samym miejscu co w dniu wyborów.

 4. Ale oczywiście bibi jeśli zmieniłeś strategię i pokażesz nam 4 zagrania na żywo, z których wyjdzie jakiś zysk będę pierwszy który Cię przeprosi . Zakładam że tego nie zrobisz bo nie masz nie tylko dobrej strategii ale i odwagi.

 5. Severyn i gdzie twój plan wziąłeś wczoraj L nie podałeś Sl index zjechal jeszcze 120 pkt . Tylko nam tu nie pisz że masz pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *