Analiza weekendowa 22-26.01.2018.

Zapraszam do obejrzenia…. UWAGA!!!!!  Weekendowa odc. 300.
Tak to już 300 wydań analizy weekendowej. Taki szmat czasu jesteśmy razem i każdego niedzielnego popołudnia dzielę się z Wami moimi przemyśleniami i analizami rynków giełdowych w materiale video. Kawał czasu!
Z tej okazji życzę Wam i sobie kolejnych 300 ! A teraz już zapraszam do oglądania.

Aha , coraz mocniej myślę nad małym rozbudowaniem bloga i z tego powodu mam do Was kochani pytanie.

O czym najbardziej chciałbyś jeszcze czytać na stronach bloga, jakie kwestie mógłbym poruszyć , przeanalizować itp.? Piszcie proszę czego Waszym zdaniem brakuje a co byłoby dla Was istotne. Oczywiście zapewne nie uda się wprowadzić wszystkiego ale jeśli coś będzie często się powtarzać w Waszych podpowiedziach to kto wie może zrobimy zmianę, dobrą zmianę 🙂

1 Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy (w tym EURPLN i USDPLN)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Weekendowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Analiza weekendowa 22-26.01.2018.

 1. Ignacio pisze:

  Gratulacje!!!!
  Mnie bardzo odpowiada obecna formuła, no może raz na miesiąc obejrzałbym
  analizę kluczowych surowców- ropa, miedz, złoto.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Dodam że nie chodzi tylko o weekendową ale ogólnie o bloga, czyli może jakiś “nowy dział” czy coś innego.

 2. tomekk pisze:

  Ale to przeleciało 300 tygodni a w20 dalej boczniak.

 3. aleks pisze:

  Witam, może para euro usd analiza dzienna?

 4. karman pisze:

  Ja myślę, bardzo interesujące dla wielu osób byłaby analiza raz na tydzień jakieś akurat ciekawej mniejszej spółki (np. teraz Krezusa, Monnari czy Playway). Takiej “chwilowej gwiazdy”, jak się często pojawia i dezorientuje inwestorów.

  • bla74 pisze:

   Podobnie myślę jak “Karman”. Przy czym propozycje mogliby zgłaszać czytelnicy bloga, zaś Darek wybierałby to co jego zdaniem jest najbardziej godne uwagi.

 5. Wsparcie pisze:

  Interesujące będzie dołożenie 5-u najwiekszych spółek mwig .Odnośnie analizy to P.Darku zwróć uwagę na świece tygodniowe ,zrobiły nowe szczyty i nastąpił zwrot po którym utworzyła się świeca czarna i jak to zawsze mówiłeś po niej następuje przeważnie korekta .Tak było na wykresach dziennych a ponieważ rynki są fraktalne więc powinno to wystąpić również na tygodniach.Występuje to na Daxe, Wigu,Wigu20,Mwigu.

 6. Wier2002 pisze:

  A może “Liga Inwestorów”
  wejścia, wyjścia np FW20, publikowane zaraz po zagraniu z podaniem SL.
  Ranking wg liczby punktów.

  • Seweryn pisze:

   Słuszna uwaga można by swoje zdanie transakcją poprzeć . Odpowiednio ją poprowadzić ,zamknąć , bo przecież gra na giełdzie to nie tylko kreski ale przede wszystkim strategia otwierania zamykania , przyjmowania strat i zysków .

 7. rubik pisze:

  kurde 300 tygodni, ciekawe ilu ludzi utopiło kasę na rynku a ilu się wzbogaciło…

  • Lingwista pisze:

   Bardzo ciekawe pytanie. Statystyki mówią, że na kontraktach zarabia co najwyżej 20% graczy. Chcę wierzyć, że wszyscy uczestnicy tego blogu mieszczą się w tych 20%. Ale głowy a nawet mniej ważnego organu bym za to nie dał.

 8. Lok pisze:

  Skoro mamy taką okrągłą, trzy setną edycję „Analizy Weekendowej” wypada autorowi szczerze pogratulować wytrwałości i systematyczności w pracy. Co niniejszym czynię. Życzę również kolejnych set odcinków i wypracowania sobie godnej pozycji w światku analityków giełdowych.
  Jeśli zaś chodzi o przyszłość bloga sugerowałbym podniesienie jakości technicznej materiałów. Bo jak mawiał prof. Władysław Bartoszewski „ Jeżeli panna nie jest posażna ani sympatyczna, to dobrze by była chociaż ładna”. No może nie do końca tak to brzmiało, ale inwestycja w jakość filmów z pewnością nie zaszkodzi.
  Jeszcze raz gratuluję autorowi bloga osiągniętych efektów pracy.

  • PKC pisze:

   Pseudonim profesor jeśli już… Proszę z polityką/historią tu nie wyjeżdżaj a przynajmniej z takimi obowosciami. Na jakiej uczelni zrobił magistra? I jak to się stało że żyd na L4 wyszedł z Auschwitz?

 9. andy pisze:

  Lok ,może dla panien to rzecz istotna, lecz na giełdzie tak jak i w życiu liczy się prostota .rozwiązań .
  Dla Darka gratulacje za pasję i wytrwałość

  • Lok pisze:

   @andy
   Nie chodzi mi o rocococo na stronie tylko o rozdzielczość i format ekranu/ dźwięk , abym każdy jak cywilizowany człowiek mógł obejrzeć weekendową na tv popijajac drinka.
   Wyczówam spaczenie mądrością ludową ” nie liczy się wyglad, liczy się wnętrze”. A jednak cycata blondyna szybciej przyciagnie wzrok niż Kępa, nawet z trzema fakultetami 🙂

 10. Łiktor pisze:

  Ja zaś życzę sobie oraz czytelnikom pracowitości i konsekwencji w działaniu jaka cechuje gospodarza bloga . Ja również konsekwentnie utrzymuje S na dax .

 11. Pawel pisze:

  Korekta nabiera rumieñców . Panie Darku wytrwałości i trafnych decyzji inwestycyjnych. Może raz w miesiącu analiza złota i srebra?

 12. PKC pisze:

  może to już dziś, 2 dni temu pozamykane wszystkie L akcyjne, z kupnem sobie poczekam w końcu styczeń i efekt mamy za sobą

 13. Łiktor pisze:

  Zamykam pół pozycji na Dax .

 14. marcin pisze:

  Myslę, że czytelników zainteresowała by analiza surowców. Pozdrawiam i gratuluję wytrwałości i konsekwencji w prowadzeniu bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *