Analiza weekendowa 22-26.01.2018.

Zapraszam do obejrzenia…. UWAGA!!!!!  Weekendowa odc. 300.
Tak to już 300 wydań analizy weekendowej. Taki szmat czasu jesteśmy razem i każdego niedzielnego popołudnia dzielę się z Wami moimi przemyśleniami i analizami rynków giełdowych w materiale video. Kawał czasu!
Z tej okazji życzę Wam i sobie kolejnych 300 ! A teraz już zapraszam do oglądania.

Aha , coraz mocniej myślę nad małym rozbudowaniem bloga i z tego powodu mam do Was kochani pytanie.

O czym najbardziej chciałbyś jeszcze czytać na stronach bloga, jakie kwestie mógłbym poruszyć , przeanalizować itp.? Piszcie proszę czego Waszym zdaniem brakuje a co byłoby dla Was istotne. Oczywiście zapewne nie uda się wprowadzić wszystkiego ale jeśli coś będzie często się powtarzać w Waszych podpowiedziach to kto wie może zrobimy zmianę, dobrą zmianę 🙂

1 Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy (w tym EURPLN i USDPLN)

22 Replies to “Analiza weekendowa 22-26.01.2018.

 1. Gratulacje!!!!
  Mnie bardzo odpowiada obecna formuła, no może raz na miesiąc obejrzałbym
  analizę kluczowych surowców- ropa, miedz, złoto.

  1. Dodam że nie chodzi tylko o weekendową ale ogólnie o bloga, czyli może jakiś „nowy dział” czy coś innego.

 2. Ja myślę, bardzo interesujące dla wielu osób byłaby analiza raz na tydzień jakieś akurat ciekawej mniejszej spółki (np. teraz Krezusa, Monnari czy Playway). Takiej „chwilowej gwiazdy”, jak się często pojawia i dezorientuje inwestorów.

  1. Podobnie myślę jak „Karman”. Przy czym propozycje mogliby zgłaszać czytelnicy bloga, zaś Darek wybierałby to co jego zdaniem jest najbardziej godne uwagi.

 3. Interesujące będzie dołożenie 5-u najwiekszych spółek mwig .Odnośnie analizy to P.Darku zwróć uwagę na świece tygodniowe ,zrobiły nowe szczyty i nastąpił zwrot po którym utworzyła się świeca czarna i jak to zawsze mówiłeś po niej następuje przeważnie korekta .Tak było na wykresach dziennych a ponieważ rynki są fraktalne więc powinno to wystąpić również na tygodniach.Występuje to na Daxe, Wigu,Wigu20,Mwigu.

 4. A może „Liga Inwestorów”
  wejścia, wyjścia np FW20, publikowane zaraz po zagraniu z podaniem SL.
  Ranking wg liczby punktów.

  1. Słuszna uwaga można by swoje zdanie transakcją poprzeć . Odpowiednio ją poprowadzić ,zamknąć , bo przecież gra na giełdzie to nie tylko kreski ale przede wszystkim strategia otwierania zamykania , przyjmowania strat i zysków .

  1. Bardzo ciekawe pytanie. Statystyki mówią, że na kontraktach zarabia co najwyżej 20% graczy. Chcę wierzyć, że wszyscy uczestnicy tego blogu mieszczą się w tych 20%. Ale głowy a nawet mniej ważnego organu bym za to nie dał.

 5. Skoro mamy taką okrągłą, trzy setną edycję „Analizy Weekendowej” wypada autorowi szczerze pogratulować wytrwałości i systematyczności w pracy. Co niniejszym czynię. Życzę również kolejnych set odcinków i wypracowania sobie godnej pozycji w światku analityków giełdowych.
  Jeśli zaś chodzi o przyszłość bloga sugerowałbym podniesienie jakości technicznej materiałów. Bo jak mawiał prof. Władysław Bartoszewski „ Jeżeli panna nie jest posażna ani sympatyczna, to dobrze by była chociaż ładna”. No może nie do końca tak to brzmiało, ale inwestycja w jakość filmów z pewnością nie zaszkodzi.
  Jeszcze raz gratuluję autorowi bloga osiągniętych efektów pracy.

  1. Pseudonim profesor jeśli już… Proszę z polityką/historią tu nie wyjeżdżaj a przynajmniej z takimi obowosciami. Na jakiej uczelni zrobił magistra? I jak to się stało że żyd na L4 wyszedł z Auschwitz?

 6. Lok ,może dla panien to rzecz istotna, lecz na giełdzie tak jak i w życiu liczy się prostota .rozwiązań .
  Dla Darka gratulacje za pasję i wytrwałość

  1. @andy
   Nie chodzi mi o rocococo na stronie tylko o rozdzielczość i format ekranu/ dźwięk , abym każdy jak cywilizowany człowiek mógł obejrzeć weekendową na tv popijajac drinka.
   Wyczówam spaczenie mądrością ludową ” nie liczy się wyglad, liczy się wnętrze”. A jednak cycata blondyna szybciej przyciagnie wzrok niż Kępa, nawet z trzema fakultetami 🙂

 7. Ja zaś życzę sobie oraz czytelnikom pracowitości i konsekwencji w działaniu jaka cechuje gospodarza bloga . Ja również konsekwentnie utrzymuje S na dax .

 8. Korekta nabiera rumieñców . Panie Darku wytrwałości i trafnych decyzji inwestycyjnych. Może raz w miesiącu analiza złota i srebra?

 9. może to już dziś, 2 dni temu pozamykane wszystkie L akcyjne, z kupnem sobie poczekam w końcu styczeń i efekt mamy za sobą

 10. Myslę, że czytelników zainteresowała by analiza surowców. Pozdrawiam i gratuluję wytrwałości i konsekwencji w prowadzeniu bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *