Analiza weekendowa 15-19.01.2018.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj już w 3 odsłonach a więc z indeksami, akcjami i rynkiem walutowym. W tej ostatniej części może nie ma zbyt wielu par ale za to zamieszczone analizy są również z wskazówkami intra czyli od „tygodniowych do godzinowych”.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Akcje z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

19 Replies to “Analiza weekendowa 15-19.01.2018.

  1. No nie do końca bo osobiście uważam że teraz są korekty i będzie jeszcze jedno wyjście na szczyt na edku a nowy dołek osiągnie usdjpy.

  1. A kilka dni temu pisałeś coś o zarobku na S wielkości kilku tysięcy pkt. Dzisiaj już widzisz nowy szczyt? To chyba oznacza, że wiedza na temat fal jakoś Ci się nie układa?

   1. To nie wiedza tylko huśtawka nastrojów, ulega niej wielu inwestorów a bibi jest tego książkowym przykładem.Zmienia zdanie w zależności czy spada czy rośnie.

 1. Szef Pekao: Jesteśmy gotowi wypłacić sowitą dywidendę
  Liczę na dwucyfrową dynamikę naszych przychodów oraz zysku netto w tym roku. PEO ominęły wzrosty bedzie nadrabiał, 150?
  ile na tym skorzysta PZU? w końcu muł się ruszył, celuje na 50 zł

   1. Teraz nie pozostaje nic innego jak zdjąć stopa , zobaczyć dokąd zawędruje ta luka i próbować zamknąć pozycję na jej redukcji .

 2. Kurcze cały dzień off-line byłem, odpalam teraz kompa, zaglądam na Bankiera a tam nagłówkiem w twarz, że tylko 0.7% do szczytów wszechczasów na WIG, wchodze tutaj i komentarze, że DAX na szczyty idzie, odpalam stooq i widze, że s&p kolejne szczyty trzepie pomimo shut-downu> Zalatuje to powoli euforią. Na S&P to już 5 falka (albo 3w5 dopiero) hiperbolką leci, u nas jak wybija 2630 to też pewnie na eforii polecą, dax to samo. Ciekawe na ile tych wzrostów wystarczy jeszcze paliwa. Odczyty sentymentu od kilku tygodni wskazują, że koniec jest blisko. http://www.aaii.com/sentimentsurvey/sent_results

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *