Komentarz ….

Przy tak „emocjonujących ” sesjach nie pozostaje mi nic innego jak tylko zrobić jedną rzecz, mianowicie:

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2018, szampańskiej zabawy sylwestrowej. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele udanych i mocno zyskownych inwestycji a stratne transakcje niech będą rzadkością i to o bardzo małym wymiarze ale niech również będą bo z nich można najwięcej się nauczyć!

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

26 Replies to “Komentarz ….

  1. BIBI,nie będę Ci odpowiadał inwektywami ,bo to nie mój poziom ,a nie chcę się zniżać do Twojego więc pokaż swoją MĄDRĄ rozpiskę ,PONIEWAŻ MYŚLĘ ŻE WSZYSCY CZYTELNICY TEGO BLOGA, oczekują jej z wielką niecierpliwością.

  2. Z kierunkiem się zgadzam przyjacielu ANDY,lecz błędnie rozpisałeś,złamałeś regułę,a to niedopuszczane,powiadam ślepej kurze też trafi się ziarnko.

  3. BIBI,znajdż Sobie innych przyjaciół, ja ich sam sobie dobieram,i zamiast ględzić pokaż swoją MĄDRĄ ROZPISKĘ. tak jak to rozpisywał Elliott w swoich czasach.

  4. Koniec miesiaca, koniec roku – dobry czas na podsumowania. Jak interpretujecie świeczki miesięczne na WIG20?
    Po w miare przyzwoitym wzroście przez prawie caly 2017 rok mamy na świeczkach miesięcznych harami wysokiej ceny (wrzesień), później objęcie bessy (listopad) a następnie połowa korpusu wyraźnie zaoporowała w grudniu. Spodziewam się, że styczeń będzie kontynuacją spadków zapoczątkowanych w listopadzie.
    Docelowo możemy zejść nawet na 61.8 fibo całych wzrostów co pokrywa się ze szczytem z pierwszego kwartału 2016 roku czyli okolice 2000pkt.

  5. Eliot ,powtarzam jest najlepszym narzędziem na rynku,tylko mały ..problem ,albo się zna jego perfekcyjnie ,albo wyrządzi się sobie spore straty..DAX koniec wzrostu ..teraz mocny spadek po 17,nasz rynek będzie gmerał trochę do góry ,trochę do dołu…..będzie budował spory klin….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *