22 Replies to “Analiza weekendowa 11-15.12.2017.

 1. Dax…..brać K, a panie Darku,beznadziejny jesteś jeżeli chodzi o FALE,strach mnie ogarnia …..jak czytam co wypisujesz…poprawka dawno nie czytam….

  1. Tak dzisiaj o 8:27 napisał słynny bibi . Mam w głębokim poważaniu co on myśli o mojej wiedzy na temat fal ale wiem jedno że takiego żałosnego bankruta nie spotkałem na tym forum już dawno. Nie zna się na niczym a już na pewno nie na tym co uważa za swoje narzędzie czyli fale.

  2. ja nie wiem jak można być takim perfidnym przed odpałem w górę pisze ten jegomość o S. Darek publikuj go wcześniej bo chce więcej L nabierać po jego wpisie. Toż to żywa kasa jak się stawia przeciwnie do niego. Publikuj live a nie po 3 godz 🙂 plissss…

 2. Jednak Darek będziemy pić szampana
  Czwartkowe L wyleciało na zero ale pozwolę sobie wkleić piramidkę z piątku , tyle co się zmieściło
  http://www.bankfotek.pl/view/2105343

  Na razie zlikwidowałem wszystko po 13250
  Niedźwiedzie też mogą pić szampana na sylwestra jeśli nie są zatwardziałe.

  1. Tylko co to ma znaczyć oprócz tego że dokonałeś na jakimś koncie wielu transakcji? Chyba chcesz pokazać że tak dobrze zarobiłeś i jeśli tak to gratuluję ale pokazanie takiego czegoś to strata naszego i Twojego czasu, bezwartościowy zrzut.

  1. Na razie bibi mamy urwanie głowy z Tobą . Napisz gdzie bierzesz S albo Krótkie bo ty różnie nazywasz, SL i zarabiaj.

 3. Darku drwisz z ELIOTTA,a to jest najdoskonalsze narzędzie na rynku,1 i korekta pędząca NA DAXE….żenada,brak kompetencji,pozwól ze użyję takich słów.

  1. Nieważne co to jest ale ważne jest że na przestrzeni ostatnich tylko dwóch sesji dałeś cztery bardzo złe wskazania czym udowadniasz że znasz się tak samo dobrze jak zdecydowana większość. Dlatego też żenujące jest ale Twoje zachowanie i wpisy.

 4. Poza środą, brak jakichkolwiek przeciwwskazań co do dalszych wzrostów, aż do końca pierwszej dekady stycznia. Indeksy amerykańskie symbolicznie reagują na CITy wskazujące potencjalne dołki, za to euforycznie na te pokazujące daty szczytów. Jest to zasługa – w mojej opinii – wyłącznie rynku terminowego, gdzie za stosunkowo niewielkie koszty buduje się każdorazowo otwarcie na rynku kasowym. Każdy pretekst jest dobry. To może trwać i trwać, aż się komuś znudzi.

  1. Teraz bibi ustawiamy SL na BE czyli na zero i nie musisz się już bać, że coś stracisz przy teoretycznie dużym zysku. Życzę Ci bibi mniej oficjalnego krzyku a więcej spokojnych zagrań.
   Może na początek przeczytaj jakąś książkę… „W pustyni i w puszczy” to dobra lektura dla początkujących, uspokaja zszargane nerwy, od tego powinien zacząć każdy trader.

     1. ty wypadasz z pozycji już na drugi dzień max od wzięcia S 🙂 – statycznie tak tutaj bywa z toba

 5. Na FW doszli do strefy 76.4% + 200% zniesienia zewnętrznego, wg mnie jutro może nastąpić jakaś korekta, optymalnie byłoby gdyby domknęli lukę dzisiejszą. Zejście do okolic 2430 wywołałoby strach a więc idealny klimat do dalszych silnych wzrostów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *