Komentarz …..

Po wczorajszej sesji, która mogła zanudzić na śmierć najbardziej wytrwałych obserwatorów rynku, nie ma sensu zamieszczać komentarza porannego a że “grypsko” nie odpuszcza to tym bardziej robię sobie dzisiaj wolne. Z tego ostatniego powodu mogą mieć dzisiaj miejsce opóźnienia w zatwierdzaniu komentarzy jakie będziecie pisać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komentarz giełdowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Komentarz …..

 1. NorbertD pisze:

  no to można czekać na rally i w styczniu take profit z L jakie siadły wczoraj. Oby się udało

 2. Seweryn pisze:

  Zasięg tego ruchu na Daxie według moich obliczeń na razie 13170

 3. BIBI.34 pisze:

  Dax, zejdzie poniżej 12800,dobra okazja na S .TERAZ.

 4. BIBI.34 pisze:

  13070..1 próba ..stop 10 pkt

  • Seweryn pisze:

   Przez te SL nie możecie zarobić. Za blisko BiBi za blisko. Miałeś założenie i szum Ci wybił. To o czym kiedyś pisałem można mieć rację i tracić kasę.

   • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

    Założył że nie wybiją szczytu korekty w ruchu spadkowym i się przejechał , to ze rynek potem zrobił ruch w jego kierunku to inna sprawa. Nie każdy tak jak Ty Seweryn naraża się na straty kilkudziesięciu czy nawet grubo powyżej 100 pkt na DAX no chyba że gra pozycją 0.01 lota za jakieś 140 zł

    • Seweryn pisze:

     Darek robisz dokładnie ten sam błąd co BiBi . Na straty się narażasz jeśli ciągle wybijają Ci SL bo stawiasz go za blisko. Prześledź ostanie swoje transakcje o których tu pisałeś. Czasami trzeba zainwestować w założenie. BiBi nie zainwestował i stracił Ty zresztą robisz podobnie, SL 10pkt na FW20 to hazard bo wystarczy kichnięcie i po pozycji. Po prostu ruletka czy ktoś kichnie czy nie ,jeśli kichnie to po pozycji jeśli nie to może uda się zrobić .

     • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

      10 pkt na wig 20 to niemal 0.5% więc nie gadaj głupot że kichnięcie , bo to może być jeśli nie ma odpowiedniego miejsca. I nie ma potrzeby abyś cos udowadniał co sam nie stosujesz albo robisz tak jak Ci się wyda że jest dobrze. Masz teraz kilka okazji zaliczonych na plus i gratuluję tylko przypomnę to miały być pozycje nie na kilkadziesiąt pkt i zamykanie co po chwile ale na kilkaset a nawet wspominałeś że na 1000. I nie poruszajmy już więcej tego tematu bo to nie ma sensu skoro u Ciebie 50 czy 60 pkt na FW jest normalka a potem zamykasz na “zero” albo na jakimś małym plusie , tak wiem zaraz powiesz, że jednak zarabiasz i to ostatnio ma miejsce ale ile wtopiłeś . Dla jednych SL na poziomie 10 pkt jest ok dla innych musi mieć 100 a jeszcze inni nie dają wcale .

 5. Seweryn pisze:

  Zobacz Darek otwieram teraz pozycje L na Daxa 13005 SL 60pkt i jest bardzo duża szansa że zarobię.

  • Seweryn pisze:

   Oczywiście to SL mocno na wyrost, jak teraz widzimy wystarczyłby SL 5 pkt. ale to wszystko z nadmiaru ostrożności . Ostrożności żeby założenie się utrzymało i nie wyleciało podczas kichnięcia. Co jest założeniem? no może jedna kreska ale przede wszystkim to że to jest korekta . Korekta nie powinna być zbyt głęboka, jeśli będzie trudno. Jeśli to jest większa korekta może zejść nawet w granice 12940 dlatego doprecyzuję SL 12925. Ale cały czas założenie że korekta nie będzie agresywna.

  • Łiktor pisze:

   Za duży tłum siedzi z L na Dax znów się okaże . Że ich wyczesany

  • Łiktor pisze:

   W Polsce cała drobnica na L .

 6. andy pisze:

  kolejne mocne wsparcie 2360-61 /1:1/ tu zamykam S potem chętnie póżniej zabiorę się na 2260 ,zasięg RGRa

  usuń swój shout

 7. BIBI.34 pisze:

  Kolego SEWERYNIE,mówię to z całą pewnością nic nie zarabiasz.Przy takich stopach,to jest nie możliwe.

 8. BIBI.34 pisze:

  U nas możliwy teraz impuls do góry,czyli C.

 9. BIBI.34 pisze:

  Nie podniecajcie się teraz DAXEM,po 17 kolejna runda spadku,bym wam to rozpisał,lecz po co .

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Bibi wiesz kto to pisał i kiedy?
   “Dax, zejdzie poniżej 12800,dobra okazja na S .TERAZ.

   Momenty zwrotne, na DAXE (możliwe)12,36,lub13,20.”

   Wiesz co ten ktoś pisał wczoraj a co było w rzeczywistości? Osobiście radziłbym Ci abyś się dalej nie ośmieszał. Twoje posty puszczam głównie dlatego aby widzieli wszyscy jakie banialuki piszesz. A jak Ci się raz na jakiś czas coś uda trafić to nie oznacza to że jesteś takim geniuszem na jakiego się często tu kreujesz. I na koniec powiem tak, twoich bzdur już dość a ostatnim zdaniem przekonałeś mnie ostatecznie że jedyne co można robić kiedy widzę nowy komentarz z ksywką “bibi” to nie czytać tylko zaraz do kosza.

  • izzystock-38 pisze:

   bibi dobrze, że piszesz bo L dobrze się mają. Pisz dużo i często 🙂

 10. Td34 pisze:

  Bibi to antywskaznik. Kto podebrł L śpi spokojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *