Analiza weekendowa 23-27.10.2017

Za nami kolejny tydzień na parkietach giełdowych i pora na “weekendową”. Zapraszam zatem do obejrzenia i zapoznania się z najnowszymi analizami indeksów, spółek i walut. Oczywiście całość podzielona na trzy części aby każdy miał natychmiast dostęp do tego co najbardziej go interesuje.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Weekendowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Analiza weekendowa 23-27.10.2017

 1. Adam pisze:

  Ile razy jeszcze uslyszymy ze orlen ma dziwne zachowanie , marza orlenu spadla o 1 $ , prezes powiedzial ze szczyt wynikow za nami , a jak ropa rosnie to marza orlenu dalej spada to tak fundamentalnie do jakis tekstow dla Janusza ,na pzu machlojka nawet nie chce tego komentowac , zobaczymy co autor powie jakmpzubwybije 43 zl ,najwyzej sie o dzisiejszych komentarzach zapomni

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Skoro był to niby tekst do Janusza to nie rozumiem dlaczego jakiś Adam zabiera głos i to w taki buńczuczny sposób. A PZU może i wybije te 43 ale trzeba być naiwnym aby uwierzyć, że nagły spadek przed podniesieniem rankingu jest rzeczą naturalną. I jeszcze jedno, nawet jeśli szczyt wyników jest już za nami to nie oznacza to że teraz będą straty to tak tylko na marginesie bo wydaje mi się że ktoś zbyt mocno wierzy w dane fundamentalne, które oczywiście “otrzymuje” po fakcie i które dotyczą historii a nie przyszłości.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   No i może jeszcze dopytam a co będzie jak PZU wybije 50 a nie zejdzie poniżej 43? Czy wówczas Adamie tez cos napiszesz? Czy po prostu przemilczysz?

 2. Mario pisze:

  A może jeśli to by była fala 4 na WIG20 od początku września to kształtuje się teraz trójkąt po którym nastapila by ostatnia fala w impulsie od dołka w 2016r.

 3. Rafał pisze:

  A czy nie ma szansy na utworzenie się rgr na wig20 z zasięgiem na ok 2150 pkt?? Bo mi to wygląda na budowę prawego ramienia jeśli nie pokonamy szczytu.

 4. tippo pisze:

  Ładnie idą dzisiaj w górę tylko jakoś podejrzanie bez obrotu.

 5. Seweryn pisze:

  Ja wezmę jeszcze S na FW20 po 2527 SL na obydwie pozycje powyżej szczytu. Uznaję ten ruch jako korekcyjny.

 6. Adam pisze:

  Lop rośnie na wzroście razem z indeksem wig20 czyli to co pisałem w piątek. To 2600 przejdziemy

  • Seweryn pisze:

   To się srogo zawiedziesz Adamie nie masz na to najmniejszych szans . Jeżeli u was rośnie LOP to znaczy że fatalnie analizujecie wykresy ( bez obrazy taka przenośnia )

   • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

    Seweryn przestań wymyślać i to że LOP od ostatniej zmiany serii jest mniejszy to jest jedna sprawa ale mówimy tu wyraźnie o tym co dzieje się na spadku i na wzroście. Nie wiem jak można tak bzdurzyć ja Ty albo piszesz zupełnie o czymś innym. A tu masz dowód
    http://www.bankfotek.pl/view/2100930

  • PKC pisze:

   na LOP to bym nie zwracał uwagi, bo mogę Tobie rozrysować że gracz zamknie i otworzy pozycje odwrotną a LOP się nie zmieni, i zrobi to pod szczytem, bo nie jest sam na rynku. Teraz np. rośnie i jak to interpretujesz?

 7. krzychu pisze:

  Ogromne obroty na pko i wzrost ponad 4%, to chyba z wekeendowej się nie sprawdzi, że będzie na tej spółce korekta, chyba że ktoś na górce wywala akcje…

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   No dalsze trwanie korekty na pewno się nie sprawdzi bo PKO weszło dzisiaj w falę 3 impulsu i leci w górę na 41 gdzie miało dojść. Ostatnio wskazywałem na możliwość dalszej korekty bo tak to wyglądało zaznaczając że powinien nastąpić zwrot na strefie do której doszli w piątek. Zwrot nie nastąpił i są nowe szczyty. To jest trend wzrostowy.

 8. wikia79 pisze:

  Szanowny Panie Darku do ilu widzi Pan spadek na banku czyli Pekao? bo zamierzam zaliczyć szczyt na pko pow 40 zł i wskoczyć na Panskim dołku w pekao pzdr z Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *