Analiza weekendowa 16-20.10.2017

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj w części dotyczącej rynku walutowego nieco więcej par walutowych. Jednocześnie uświadomiłem sobie, że chyba już na stałe, analizy dotyczące indeksów, zawierają wykresy od tygodniowych przez dzienne po intra 1H co powinno odpowiadać większości czytelników. No chyba że jest inaczej?

  1. Indeksy giełdowe:

2 Spółki z indeksu WIG 20:

3 Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

17 Replies to “Analiza weekendowa 16-20.10.2017

  1. Ostatnie spadkowe sesje na KGHM odbywają się przy spadających obrotach. Czy to może być oznaka tego, że ten spadek jest najprawdopodobniej korektą ostatniego impulsu i strefa w okolicy 121 powinna najprawdopodobniej wytrzymać?

    1. Tak Jurku tak, proponuję też czasami kierować się WIG-iem20. No chyba że kierujesz się WIG-iem gdy grasz na S&P ; )
      Każdy sposób jest dobry jeśli przynosi efekt dlatego gratulacje.

  2. Podwójny szczyt na tygodniowym niezależny od dnia tygodnia. Poza tym może komuś coś da do myślenia niebywały obrót na pekao sa (200 mln.) po obniżeniu ratingu na negatywny w piątek po południu. Chyba nie chodzi o załadunek.

  3. Seweryn kieruję się przedewszystkim co widzę na fw na m5/vide wejście na 2473/dax i s&p dają tylko ogólne wyobrażenie co może się stać w krótim czasie z naszm fw20 który w 80% kopiuje ruchy dax-a a potem s&p i tyle.

  4. Hmmm. Kuźwa posiedziałem teraz trochę nad sp500 to wyszło mi jakoś dz9iwnie zasięg aż na 3000, po drodze ważne 2800, czy to możliwe beż jakiejś większej spłuczki ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *