Analiza w…… ?

Chciałbym wszystkich serdecznie przeprosić za to, iż w dniu dzisiejszym nie ukaże się „weekendowa”. Niestety dopadła mnie słabość chorobowa i w żaden sposób nie mogę zebrać sił aby wykonać swoje cotygodniowe zadanie. Mam nadzieję, że zostanie to przyjęte ze zrozumieniem a ja postaram się trochę więcej pisać w najbliższych komentarzach porannych.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

30 Replies to “Analiza w…… ?

   1. Co ma w ogóle jedno z drugim wspólnego, ja pierniczę , skąd tacy geniusze się biorą ?
    I jeszcze jedno-ja do Ciebie nie pisałem tego, więc nie wiem w jakim celu się udzielasz, a współczuć to możesz kolegom podczas gry w kapsle, bez odbioru.

    1. Wypowiedź miała charakter publiczny więc miałem prawo do komentarza, żeby na wszelki wypadek ostrzec innych przed takimi radami, a co ma wspólnego: sam gospodarz stwierdza, że ma złe samopoczucie nie pozwalające mu analizować sytuacji na giełdzie, a zatem sposób kuracji ma ścisły związek z tą sferą aktywności.Chyba, że ktoś jest supermanem i leczy się skutecznie wódką z czosnkiem albo kimś takim jak Dyjak.

     1. Kochani odpuście sobie te „uprzejmości”, po co wywoływać konflikty, ja czuję się już lepiej i zajmujmy się tym co na wykresach.

  1. Ten kompas pokazuje także północ południe wschód i zachód . Niesamowita maszyna, ciekawe na jakiej zasadzie on działa i czy trzeba go nakręcać żeby działał ; )

     1. Tak ale nadrzędny dla składni powinien być podmiot w danym zdaniu, a nie oddalony w poprzednim. Ale w końcu na wyspie wolności można sobie na wszystko pozwolić.

  2. Do Andego. Świetne. W pełni akceptuję. Przesłanka szczegółowa: skokowy wzrost obrotów kilka sesji temu na wykupionym rynku na wszystkich oscylatorach od dziennych do miesięcznych. Poza perspektywa podwyższenia stóp w USA to ważki argument za końcem rekordowej w historii hossy. Szotmani do dzieła.

 1. Krezus nadal ma ochotę na więcej – najbliższy opór 10 groszy wyżej, wsparcia 1,26-1,27 (tutaj mam nadzieję na przebicie), a niżej 1,21-1,23. Kupno 1,27.
  GNB też widać być może szykuje się na te 1,8, ale nie mam go już w portfelu.
  Biomedlub także na wsparciu – próba kupna na 1,14.
  Fw20 próba kupna na 2542 z ciasnym stopem.
  I na razie tyle…KGHM na celowniku.

 2. Już wpis z domu, a za moment przygotuje dla Jerzego odpowiedź.

  Sytuacja na fw, już sa gotowi do ruchu w dół, popilnujmy i zobaczmy zachowanie na poziomie 2538-40, wskaźnik w strefie wykupienia pozwala na rozpoczęcie ruchu, poziomy dla miska wspomniany a niżej 35, 28, udanych.

  rynek na 47/48

  1. Chcesz porozmawiać znajdź mnie w sieci, obecnie na fw 45 to dolna banda trójkąta, pokonanie powinno być dynamiczne nawet spadek na 39-40 i uspokojenie, wtedy na powrocie pod wybitą bandę można sprzedać, uwaga u nas często wchodzą w trójkąt do połowy wartości cenowej w pkt apex, udanych

   rynek na 49/50

   Pzdr

 3. Seweryn mam wejście w dax, do obserwacji SL 13020, wejście obecnie okolice 13010, tp 12950, potencjalna strata 15 pkt do zysku 55 pkt, do rozważaenia. Na fw weszli w trójkąt na 49 jest pkt apex, jeśli to grają to najwyższa pora w dół na 38, 30 i 24, udanych

  1. Jeszcze poczekam, na razie konsolidacja pod górkę może klin ale kolejne zasięgi fali nie zostały osiągnięte . Wzrost może się zakończyć w każdej chwili ale na razie specjalnie nie spada więc czekam . Poluję na znacznie większy ruch niż kilkadziesiąt pkt.

 4. Dax…kto wszedł rano niech postawi stopa na 13000, a jak będzie pełen impuls spadkowy ,wyskoczy szkoda czasu na przepychanki….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *