Komentarz przed ….

Niestety ale dzisiaj pojawił się mały problem z wgraniem danych do programu i muszę się tym zająć. Dlatego nie będzie dzisiaj komentarza przed sesją. Mam nadzieję, że weekendowa pojawi się bez przeszkód.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komentarz giełdowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Komentarz przed ….

 1. Seweryn pisze:

  12731 kolejna próba S na Dax kasowy

  • Seweryn pisze:

   Ja zostaję z pozycją do poniedziałku wtedy zdecyduje o SL dziś być może jeszcze jedno zlecenie ale trochę później , moim zdaniem blisko jest zupełny wierzchołek na Daxie i bańka powinna pęknąć z hukiem dlatego lepiej zostać z pozycjami S na weekend. Nie wiem czy impuls do przekłucia bańki będzie natury ekonomicznej czy nie ,ale wykresy “mówią” bierz S i czekaj. Ławo “powiedzieć” ale to już czwarta próba na tej fali.

   • Tom'as pisze:

    może im szparagi zgniją – czy to już po sezonie szparagowym?

   • Seweryn pisze:

    Kolejne zlecenia S ustawię nieparzyście 12603, 12503, 12403

    • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

     Widzę że musisz grac bardzo malutkimi pozycjami bo ten Twój S na DAX raczej będzie szedł co najmniej do ok. 12840 a to jest jednak ponad 100 pkt

     • Seweryn pisze:

      Na początku rzeczywiście niewielkie ilościowo 10% zakładanej ilości, kolejne 20 % otworzyłem po 12837 i ze średnią 12802 zostaję do poniedziałku reszta to zlecenia poniżej oczekujące jeśli trend wystąpi. Ale malutkie to pojęcie względne , zależy dla kogo . Dla mnie to mimo wszystko dość duże pozycje wartościowo dlatego otwieram stopniowo, to się nazywa zarządzanie wielkością pozycji.

     • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

      Jak to się nazywa to nie musisz mi tłumaczyć. Jednak łapanie szczytów od pół roku raczej nie daje wyników. A co do wielkości to nawet gdyby to było tylko 0.1 lota to i tak masz już 1000 zł w plecy na papierze, całym lotem to już na pewno nie grasz bo wątpię abyś w tak głupkowaty sposób oddawał 10 000 zł bez zająknięcia.

   • real_trader_38 pisze:

    odkąd pamiętam zawsze jak piszesz , że lapiesz S NA DAX rynek robi odwrotnie do Ciebie a jak jeszcze widzę, że na weekend zostawiasz pozycje to wiem ci je wytną. Masz cel w tym co piszesz ale zawsze gram odwrotnie to tego co piszesz i zarabiam. Dzięki.

 2. bibi pisze:

  oj macie l….tylko ja teraz sprzedaje potem odwrócę pozycje…..

 3. bibi pisze:

  …większość sobie teraz głowy łamie..a..może ..b…a może c…ja nie mam takich problemów ,lecz przewidywanie przyszłości jest wskazane wszak każdy wróżką może być….

 4. Agnieszka pisze:

  Szapo ba dla Darka..
  za powracający gołąb na KGHM

 5. Łiktor pisze:

  Kto miał Ski na GBPUsd to chyba czas już zamykać .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *