18 Replies to “Komentarz przed ….

  1. Ja zostaję z pozycją do poniedziałku wtedy zdecyduje o SL dziś być może jeszcze jedno zlecenie ale trochę później , moim zdaniem blisko jest zupełny wierzchołek na Daxie i bańka powinna pęknąć z hukiem dlatego lepiej zostać z pozycjami S na weekend. Nie wiem czy impuls do przekłucia bańki będzie natury ekonomicznej czy nie ,ale wykresy „mówią” bierz S i czekaj. Ławo „powiedzieć” ale to już czwarta próba na tej fali.

    1. Widzę że musisz grac bardzo malutkimi pozycjami bo ten Twój S na DAX raczej będzie szedł co najmniej do ok. 12840 a to jest jednak ponad 100 pkt

     1. Na początku rzeczywiście niewielkie ilościowo 10% zakładanej ilości, kolejne 20 % otworzyłem po 12837 i ze średnią 12802 zostaję do poniedziałku reszta to zlecenia poniżej oczekujące jeśli trend wystąpi. Ale malutkie to pojęcie względne , zależy dla kogo . Dla mnie to mimo wszystko dość duże pozycje wartościowo dlatego otwieram stopniowo, to się nazywa zarządzanie wielkością pozycji.

     2. Jak to się nazywa to nie musisz mi tłumaczyć. Jednak łapanie szczytów od pół roku raczej nie daje wyników. A co do wielkości to nawet gdyby to było tylko 0.1 lota to i tak masz już 1000 zł w plecy na papierze, całym lotem to już na pewno nie grasz bo wątpię abyś w tak głupkowaty sposób oddawał 10 000 zł bez zająknięcia.

   1. odkąd pamiętam zawsze jak piszesz , że lapiesz S NA DAX rynek robi odwrotnie do Ciebie a jak jeszcze widzę, że na weekend zostawiasz pozycje to wiem ci je wytną. Masz cel w tym co piszesz ale zawsze gram odwrotnie to tego co piszesz i zarabiam. Dzięki.

 1. …większość sobie teraz głowy łamie..a..może ..b…a może c…ja nie mam takich problemów ,lecz przewidywanie przyszłości jest wskazane wszak każdy wróżką może być….

   1. ale faktycznie na wsparciu można S zamknąc i poczekać co rynek pokaże , czy przejdzie wsparcie czy do góry ,

     1. Właśnie dopatrzyłem się na tej parze trójkąta opadającego i narazie jesteśmy pod jego dolną bandą .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *