Analiza weekendowa 24-28.07.2017

Zapraszam do obejrzenia “weekendowe”. Zachęcam również do wpisywania swoich komentarzy z oceną sytuacji technicznej.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Weekendowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Analiza weekendowa 24-28.07.2017

 1. pizza pisze:

  Idziemy nad 2500 na spx dax szczyt za nami kghm chyba tez.
  Pozdro dla gospodarza tego kanału.

 2. Qba pisze:

  w 2008 roku na jesieni WIG 20 jeszcze rósł a maluchy już spadały , obecnie mamy podobnie swig 80 od 4 miesięcy w dół a WIG 20 w górę ,

  na DAX na miesięcznym potwierdzenie objęcia bessy z poprzedniego miesiąca w tym miesiącu , kolejna czarna miesięczna swieca

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Qba pisze “na DAX na miesięcznym potwierdzenie objęcia bessy z poprzedniego miesiąca w tym miesiącu , kolejna czarna miesięczna swieca” o jednym zapomniał napisać, mianowicie na te chwilę zasięg spadku czyli minimum obecnej miesięcznej świecy nawet nie doszedł do poprzedniego wybitego szczytu. Tym samym w tym interwale jest tylko i wyłącznie korekta a takich przypadków nawet na wykresie miesięcznym DAX jest kilka. Ostatnie video jakie nagrałem i przesłałem do wszystkich czytelników jest właśnie odpowiedzią na bardzo często pojawiające się tu komentarze dotyczące straszenia zmianą kierunku. I każdy kolejny dzień przekonuje mnie, że to było dobre aby takie wideo nagrać. Dopóki inwestor czy trader tego nie pojmie i nie wbije to do swojej podświadomości dopóty jego zyski będą mizerne jeśli w ogóle.

 3. bibi pisze:

  Tak was sobie czytam,wszystko się zgadza w charakterystyce emocji fal,(napisaną około 40 lat temu jak reaguje tłum)teraz jest znakomita okazja do zajęcia pozycji krótkich.Powtarzam przed nami C I TO NIE BYLE JAKA, i jeszcze jedno nie komentujcie tego czego po prostu nie pojmujecie.Ja po prostu wyprzedzam rynek,o jeden ruch do przodu wy komentujecie zawodne świeczki i inne bzdury.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   BIBI to jest ostatni komentarz który puszczam , jak nie zmienisz stylu i treści które piszesz to się nie męcz. Nikt nie będzie czytał Twoich ataków na wszystkich . Gdybyś jeszcze miał za sobą wiedzę umiejętność i wyniki to co innego ale za każdym razem ośmieszasz się z swoimi przewidywaniami a potem wałkujesz i obrażasz. Gdyby ktoś Cie słuchał dwie sesje wcześniej to dzisiaj miałby straszne tyły. To jest najlepszy dowód na to jakim jesteś “fachowcem”. Oczywiście to nie pierwszy raz nie wiem czy kiedykolwiek napisałeś coś co się sprawdziło.

 4. bibi pisze:

  Jeżeli chodzi o DAXA JESTEŚ W BŁĘDZIE ,spadnie do poziomu nawet 10000 tys.Radzę wkleić ten wpis w odpowiednim miejscu,to Ci dam odpowiedź dlaczego.

 5. bibi pisze:

  TEORIA FAL ELLIOTTA ,str 57 tam jest odpowiedź…..

 6. bibi pisze:

  A ściślej 10400,potem można myśleć o jakimś L

 7. Łiktor pisze:

  Kolejny raz skracam o połowę krótką pozycję na obydwu indeksach . Sytuacja nie jest raczej korzystna dla byków bo nas100 odbił się idealnie od korpusu pialej świecy na objęciu bessy . Jak pań Panie Darku się na to zaopatruje czya pań jakiś przeciwstawny argument za wzrostami .

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Nie padł sygnał sprzedaży a trend jest wzrostowy. Jednak zawsze kiedyś się kończy. Sytuacja nie jest do końca jasna.

 8. Łiktor pisze:

  Przyznam , że nie oglądałem weekendowej bo wciąż jestem na wyjeździe .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *